20 komentarzy

 1. Morawiecki ***!!!

 2. a gdzie jeszcze będzie, gdzie? to się ustawię z chorągiewką i będę machać jak na pochodzie 1 Maja przed 30 laty
  kjm, teraz najlepszy czas na odwiedziny i inne spędy polityczne

 3. Certyfikowany kłamca Morawiecki w Lublinie, kto go zaprosił?

 4. przedsiębiorca

  Przyjedzie i powie jak jest dobrze i jak działają super tarcze tj. że firmy z pomocą tarczy zwiększają zatrudnienie. Tylko czy nie jest tak, że wzrost zatrudnienia jest tam gdzie trafiła pomoc choć wcale potrzebna nie była, więc z nadwyżek finansowych w postaci środków tarcz firmy się rozwijają a ci co pomocy potrzebują jej nie dostali, bo nie załapali się wg wymogów. W ramach tarcz płynnościowych w lubelskim wsparcie dostawali adwokaci, dentyści, lekarze i masa firm z branż najmniej dotkniętych sytuacją a restauratorów na listach zakwalifikowanych próżno szukać. Dają to ludzie biorą, tylko pytanie czy te projekty piszą ludzie kompetentni czy stado baranów?

 5. Odwiedziny w kolejnej firmie co to wsparta tarczą się rozwija, to jakiś absurd. Akurat sytuacje sigmy znam i pomoc z tarcz potrzebna jej nie była. Ale całe te tarcze są pomyślane na rozwój dużych i dobicie małych niestety.

 6. Kiedy on skłamał – czy może ktoś podać fakty ???

  • NIe no W TVPISIE mówili że się dobrze w Polsce żyje, do tego stopnia że ludzie z ameryki wracają. ROCK, jeżeli to nie jest ironia, to proszę cię nie wychodź z domu i nie oddawaj głosu na swoich wybawców. pozwól Polsce ten syf pisowski usunąć. 160 mld PKB w dół, i już więcej nie trzeba, a jeżeli uważasz że potrzebne to było to skoro tak to czemu epidemia jest dalej, znaczy pseudo epidemia. miliardy poszły w powietrze, a i osłów z rzadu i niebieskie marionetki i lekarzy całą służbę zdrowia strażaków i wiele innych kwestii za które płaci rząd, będzie uboższe o te miliardy, jak myślisz z czego wezmą pieniadze żeby zapłacić?? jezeli uważasz że ze swoich to jesteś głupi. zobaczysz swoje opłaty w tym roku,

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Dziecka gminy Radzyń Podlaski w Paszkach Dużych
Szlakiem Dobrej Zabawy, czyli impreza z okazji Dnia Dziecka
Kazimierski Dzień Dziecka
Warsztaty, spotkania, zajęcia oraz Dzień Dziecka. Wszystko to w bibliotece w Świdniku
Piknik rodzinny w Księżpolu