Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wizyta premiera Mateusza Morawieckiego (relacja na żywo)

W woj. lubelskim trwa wizyta premiera Mateusza Morawieckiego. Obecnie szef rządu przebywa w firmie SIGMA S.A. Trwa relacja na żywo.

– Jestem w firmie, która zdobywa nowe zlecenia i dzięki Tarczy mogła, tutaj na Lubelszczyźnie, zwiększyć zatrudnienie. To bardzo ważne. Udało nam się zachować największą wartość gospodarczą – miejsca pracy. Jestem przekonany, że wobec szalejącej trzeciej fali pandemii musimy przeznaczać nowe środki na ratowanie polskich przedsiębiorców i ratowanie miejsc pracy. Spotykam się i rozmawiam z przedsiębiorcami, ze związkowcami i jestem przekonany, że wspólnie, razem tę wartość polskiej gospodarki przechowamy i mam nadzieję, że wiosną tego roku będą coraz lepsze wiadomości z frontu epidemiologicznego – powiedział premier na terenie firmy SIGMA S.A. w Baraku pod Lublinem.

(fot. wideo KPRM)

20 komentarzy

 1. Morawiecki ***!!!

 2. a gdzie jeszcze będzie, gdzie? to się ustawię z chorągiewką i będę machać jak na pochodzie 1 Maja przed 30 laty
  kjm, teraz najlepszy czas na odwiedziny i inne spędy polityczne

 3. Certyfikowany kłamca Morawiecki w Lublinie, kto go zaprosił?

 4. przedsiębiorca

  Przyjedzie i powie jak jest dobrze i jak działają super tarcze tj. że firmy z pomocą tarczy zwiększają zatrudnienie. Tylko czy nie jest tak, że wzrost zatrudnienia jest tam gdzie trafiła pomoc choć wcale potrzebna nie była, więc z nadwyżek finansowych w postaci środków tarcz firmy się rozwijają a ci co pomocy potrzebują jej nie dostali, bo nie załapali się wg wymogów. W ramach tarcz płynnościowych w lubelskim wsparcie dostawali adwokaci, dentyści, lekarze i masa firm z branż najmniej dotkniętych sytuacją a restauratorów na listach zakwalifikowanych próżno szukać. Dają to ludzie biorą, tylko pytanie czy te projekty piszą ludzie kompetentni czy stado baranów?

 5. Odwiedziny w kolejnej firmie co to wsparta tarczą się rozwija, to jakiś absurd. Akurat sytuacje sigmy znam i pomoc z tarcz potrzebna jej nie była. Ale całe te tarcze są pomyślane na rozwój dużych i dobicie małych niestety.

 6. Kiedy on skłamał – czy może ktoś podać fakty ???

  • NIe no W TVPISIE mówili że się dobrze w Polsce żyje, do tego stopnia że ludzie z ameryki wracają. ROCK, jeżeli to nie jest ironia, to proszę cię nie wychodź z domu i nie oddawaj głosu na swoich wybawców. pozwól Polsce ten syf pisowski usunąć. 160 mld PKB w dół, i już więcej nie trzeba, a jeżeli uważasz że potrzebne to było to skoro tak to czemu epidemia jest dalej, znaczy pseudo epidemia. miliardy poszły w powietrze, a i osłów z rzadu i niebieskie marionetki i lekarzy całą służbę zdrowia strażaków i wiele innych kwestii za które płaci rząd, będzie uboższe o te miliardy, jak myślisz z czego wezmą pieniadze żeby zapłacić?? jezeli uważasz że ze swoich to jesteś głupi. zobaczysz swoje opłaty w tym roku,

Z kraju

Polityka i społeczeństwo