Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z Wisły wyłowiono zwłoki młodej kobiety. Nie wiadomo kim jest

Dzisiaj przed południem w Wiśle w okolicach Puław zauważono zwłoki człowieka. Okazało się, że jest to młoda kobieta.

W czwartek przed południem mężczyzna sprawdzający stan wałów wiślanych dostrzegł w wodach Wisły zwłoki kobiety. Natychmiast powiadomił o znalezisku policję. Ciało znajdowało się na wysokości Wólki Gołębskiej. Po wyłowieniu zwłok okazało się, że jest to młoda, około 30-letnia kobieta.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny ciała. Okazało się, ze ofiara nie miała przy sobie żadnych dokumentów, które by mogły potwierdzić jej tożsamość. Jak ustaliła policja, w powiecie puławskim nie doszło w ostatnim czasie także do zaginięcia żadnej kobiety w tym wieku.

Ciało zostało przetransportowane do zakładu medycyny sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Ma ona pomóc w wyjaśnieniu przyczyny śmierci a także ustaleniu kiedy kobieta zginęła. Funkcjonariusze podejrzewają, ze ciało mogło przypłynąć rzeką z innego powiatu bądź też nawet województwa.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. DZIĘKUJEMY

(fot. TVP Lublin)
2015-01-22 21:00:59

13 komentarzy

 1. Ostatnio poszukiwana jest dziewczyna z Warszawy 🙁

 2. wątpie ze trup przepłynął pod prąd…

 3. tyle że wisła w puławach jest przed wisłą w wawie…. tak na zdrowy rozum… minął tydzień od zaginięcia , to musiała by „płynąć” min z kazimierza jak nie z annopola…

 4. Skończcie te debilne komentarze grafolodzy i znawcy od wszystkiego!!!

 5. Taka wasza zalosna filozofia,a nie pomyslal nikt,ze skoro w Warszawie slad po niej zaginal,mogl ja ktos gdzies wywiezc,przetrzymywac i np w kazimierzu waszym tokiem myslenia wrzucic do rzeki?

  • dedektyw (r)utkowski

   Dobrze kumasz , tylko to nie ta co tańczyła na rurze Warszawie , wyczytałem na portalach że to lublinianka .Więc nie wróż z fusu i nie łącz z tą zaginioną z Warszawy.

 6. To 26 letnia dziewczyna z Lublina

  • To Bułgarka mieszkająca w Lublinie, prawdopodobnie prostytutka stojąca kolo Żyrzyna, przynajmniej tam na parkingu w lesie policja cały czas czegoś szuka.

   • Ale mają fajną prace , tzn. kryminalni , k*******my zbierają .Środowisko oczyszczą , i statystykę dla kościoła zrobią ile zostało uśmierconych . Git sprawa , ktoś musi sprzątać .