Wikary zakażony koronawirusem, proboszcz wydał komunikat. Osoby obecne na mszach proszone o pilny kontakt z Sanepidem

Proboszcz ks. Hubert Czarnecki poinformował o zakażeniu koronawirusem jednego z księży z Parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku. Osoby, które były obecne na mszach w kraśnickiej świątyni proszone są o pilny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

28 komentarzy

 1. Jacy zabawni są tu wojownicy z kościołem. jak padniesz to pewnie twoja rodzina będzie chciała wepchać twoje truchło przed Boży Ołtarz bo co na to inni powiedzą? Tylko to będzie świętokradztwo bo zapewne o ile się za życia nie nawrócisz Ty i tak już będziesz przez Boga potępiony. Teraz „bohaterze” rehocz sobie a na kilka godzin przed śmiercią będziesz sr.. w gacie co dalej? A dalej to będzie to na co sobie tu zapracujesz. Także obrażaniem wiernych i kościoła. Czyli wieczne potworne męki.

  • Byłeś? Widziałeś te męki? Ja za to widziałem sąsiadkę samotną statystykę bardzo wierzącą. Ciągle do kościoła i każdy grosik z nędzne emerytury do kościoła. Jak zmarła z miesiąc temu opieka ją pochwała o 8 rano. Bez księdza bo pieniążków już nie było.więc za życie wieczne trzeba zapłacić.

  • Jak nazywałbym sie Jaruzelski to może by mnie zmusili do chrztu na 5 minut przed „stanem stabilnym” 😆

 2. „Księża, którzy posługują w tej parafii, od ponad tygodnia nie mieli bliskiego kontaktu z ks. Krzysztofem” – a ludzie w Kościele mieli bliski kontakt?

  • Chyba jest napisane, że ks. Krzysztof przebywa w izolacji od 11.11, więc od tego czasu nikt nie miał z nim żadnego kontaktu. Poza tym bliski czy nie bliski zarazić się można przy odległości mniejszej niż 2 m, więc jak księża mieszkają w jednym budynku, razem jadają posiłki i sprawują msze to mają ze sobą bliski kontakt. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem to co jest napisane, a nie zadawać głupie pytania…

 3. Co wam tak przeszkadza ta wiara katolicka nawet ateista powinien bronić tej wiary bo to wiara bezpieczna chyba że macie ochotę na islam?. Bo raczej wątpię że zostanie pustka kraj bez wiary.

 4. A jakoś księżom w innym kościele w Kraśniku podczas transmisji Mszy Św. nie przeszkadzało udzielać komunii do ust i to że wiele osób było bez masek (co widać na nagraniu w TV Lublin).

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7885zł -0.17%
  • GBP 5.2655zł -0.39%
  • EUR 4.5562zł -0.01%
  • CHF 4.1354zł 0.07%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online