690 680 960

Zobacz moment zderzenia karetki z autem osobowym na al. Solidarności

Wczoraj na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich doszło do poważnego wypadku. Karetka pogotowia ratunkowego zderzyła się z samochodem osobowym. Do szpitala trafiło pięć osób. Moment zderzenia pojazdów zarejestrował jeden z kierowców, jadących za karetką.

88 komentarzy

 1. jak można w nocy nie widzieć niebieskich świateł karetki ? Jak kierowca Nissana wydobrzeje to powinni mu odebrać prawko bo ślepy i głuchy

 2. TO NIE JEST RONDO BERBECKIEGO!

 3. Nie no szacun faktycznie wszystko widac 😉

 4. nie wiem kto z komentujących tam był ale z tego co czytam to chyba nikt sprawą winy zajęła się już policja więc może poczekajmy na wynik .miałem zielone światło i stałem na rondzie bo przepuszczałem nadjeżdżającą karetkę stałem tam dobre parę sekund światła karetki były bardzo widoczne a i sygnał był wyraznie słyszalny nie wiem ile jechał ten nissan ale jego prędkość musiała być duża bo nie zauważyłem jak wjechał na rondo. z karetki pomagałem wysiąść kierowcy i pasażerowi bo pierwszy dobiegłem do tych samochodów ale zaraz było wielu chętnych do niesienia pomocy co jest niesamowitym dowodem na to że mamy ludzkie odruchy i nie zostawiamy nikogo bez pomocy. Nie ma potrzeby wyzywać się od baranów czy innych trzeba było zobaczyć załogę karetki która od razu zaczęła nieść pomoc kierowcy nissana

  • Mam wrażenie, że chyba jednak tam nie byłeś bo załoga karetki nie podeszła na początku wcale do nissana tylko zajęła się pacjentem który był na pace Renaulta.

 5. Wiklinowy nocnik

  co sie nagrywajcego czepiliscie tepaki? ja tamtedy 120km/h wale i mozecie mi naskoczyc i zjechac z lewego pasa

 6. Oburzony Zaistniałą Sytuacją

  MAX rozumiem że zasłaniacie się tym że pojazd uprzywilejowany może wjeżdżać na czerwonym itp ale to nie zwalnia nikogo czyli Straż, Policja, Pogotowie z tego żeby nie zachowywać ostrożności. Kierowcę nissana i tak pewnie bardziej obciążą, chociaż wina leży po obu stronach. Taka niestety jest prawda:)

 7. Ja nie wiem onanizujecie się pisząc takie komentarze. Zdrowia dla poszkodowanych. Ci co tak psioczą na kierowców ambulansów jak będą dzwonić na CPR to nie zapomnijcie powiedzieć żeby się nie śpieszyli.

 8. A zwrócił ktoś z was uwage na prędkość osobówki ? Widać że idzie jak przecinak.
  Tnie i nie patrzy na boki. Świateł nie widzi bo nie patrzy a syreny nie słyszy bo muza na full.
  Dojeżdżając do każdej krzyżówki patrze czy inny baran nie zapomniał się.

 9. Zachowanie ludzi w XXI wieku: po co biec i ratować ludzi skoro można stanąć i zdjęcia robić. Idioto z Kraśnika oby podczas wypadku z twoim udziałem ludzie zamiast ratować i wzywać pomoc stanęli i robili zdjęcia! Nie pozdrawiam.

 10. wyobraźcie sobie trzy duże Tiry stojące na lewym pasie, czy w tej sytuacji ktokolwiek widziałby wjeżdżającą karetkę na czerwonym, dlatego kierowca karetki bezwzględnie powinien się upewnić czy może bezpiecznie wjechać na czerwonym na skrzyżowanie, miałem podobną sytuację na rondzie przy Statoil na Kraśnickiej, na lewym pasie stały autobusy a środkowym pomykała karetka na wprost, wjechałem na skrzyżowanie na zielonym i nie miałem możliwości zobaczenia karetki, ale dzięki temu , że kierowca zanim wjechał na czerwonym upewnił się , że może bezpiecznie wjechać na czerwonym to nie doszło do podobnej sytuacji

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Kobiety w nauce. Od efektu Matyldy do niekwestionowanych sukcesów – zaproszenie na seminarium
Zaproszenie na bezpłatny pokaz filmu „Jako w niebie tak i w Komańczy”
LubJam 2023 – Global GameJam w WSPA
Kraśnik. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Zamość. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA