690 680 960

Wjechał na zielonym, z lewej nadjechało auto. O włos od tragedii

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie skrajnie niebezpiecznej sytuacji drogowej na jednym ze skrzyżowań w Lublinie. Kierowca mitsubishi zignorował czerwone światło i wjechał na skrzyżowanie, omal nie doprowadzając do zderzenia.

Do tej groźnej sytuacji drogowej doszło na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza z ul. Koncertową. Na filmie widzimy jak jeden pojazd wjeżdża na skrzyżowanie od ul. Koncertowej na zielonym świetle i nagle z lewej strony wjeżdża rozpędzone mitsubishi. Ułamki sekundy dzieliły oba pojazdy od zderzenia. Na szczęście nie doszło do wypadku.

Bezpośredni link do wideo – kliknij!

Przypomnijmy, równo rok temu doszło tutaj do tragicznego wypadku, spowodowanego właśnie zignorowaniem wskazań sygnalizacji świetlnej. Wówczas w zderzeniu dwóch pojazdów ranne zostały trzy osoby, a jedna zmarła w szpitalu.

2017-07-17 20:10:18
(fot. wideo YT KamB)

18 komentarzy

  1. Ja to swoim mercedesem s600 tez ostatnio pomykałem a tu jakaś czarna Beema wyjechała na czerwonym .. masakra i jeszcze nie chciała zjechać szybko ze skrzyżowania bo to e60 535d i mocy zabrakło lub ropy z Ursusa od łojca bimmera podejrzewam ze to on kierował swoja 535d ale bimmerku pamiętaj raz i sie naucz bo wiecznie żyć nie bede ze jak samochod osobowy to tylko czysta benzyna dziodu 😉 żadne tdi ! I daj ojcu żyć i przestań mu spuszczać ropę z Ursusa bo żniwa niedługo i nie bd miał czym zboża zwieźć jak cała ropę wyjeżdzisz bo zes dziod i na stacje nie masz pieniedzy . Pyk jest moc w moim s600 !

    • zzzzzzzzzzzzzet

      Masakra z tym kuwa czarnym złomem e60 na 19 calach gnojowóz taki że łobciach na całą wieś . Od kiedy bimmer siedzi w abramówku łociec tylko jeżdzi .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Sprawdź program Festiwalu Re:tradycja – Jarmark jagielloński. 19-21 sierpnia, Lublin – Stare Miasto
Święto muzyki tradycyjnej oraz finał projektu „Zagraj nam muzyczko. Graj na cały kraj!”
Największe wydarzenie w Lublinie dla osób z niepełnosprawnością
Dożynki dworskie w Muzeum Wsi Lubelskiej
Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin