Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Śpieszyło mu się z paczkami. Niebezpieczne manewry kuriera na skrzyżowaniu

Policjanci z Lubartowa ukarali kierowcę auta dostawczego mandatem w wysokości 550 zł i 10 punktami karnymi. Wszystko za wyczyny na jednym ze skrzyżowań w mieście.

56 komentarzy

 1. Nie dziwię mu się. Piesi leżą tam nie patrząc na nic. Samochody zatrzymuje się a bo to trzeba z lewej puścić a to z prawej puścić. Czasami na tym skrzyżowaniu czeka się pół godz aby je przejechać. Bardziej należy się mandat kurierowi który zwracał na Lubelskiej tamujac ruch w obu kierunkach. I Dec mandat tym mendom co się co chwilę zatrzymuja a są przecież na drodze z pierwszenstwem.

 2. 1. Sensacja: ludzie poruszający się po mieście pieszo, bo przecież każdą odległość (nawet np. 200m do sklepu) też można przecież pokonać samochodem.
  2. Na podstawie powyższego filmu można stwierdzić zupełnie odwrotnie niż Ty napisałaś, bo:
  -piesi wykazują się wyjątkową ostrożnością, usuwając się z drogi przed pojazdem jadącym pod prąd (z kierunku, z którego powinno się zakładać, że nic nie nadjedzie)
  -to kierowca popełnił kilka wykroczeń
  Czyli całkowite odwrócenie obowiązków. Piesi, którzy powinni czuć się bezpiecznie na przejściu muszą uciekać z przejścia. A kierowca, który powinien ustąpić pierwszeństwa, nic sobie z tego nie robi – tylko jedzie – KURIOZUM !

 3. Abstrahując od tego zdarzenia, ile przejść dla pieszych jest w tej mieścinie ? Miasto jednej ulicy i ciagle trzeba kogoś wypuścić a to z prawej a to z lewej ?

 4. Gdzie jest ten niebezpieczny manewr ? Gosc zmienia pas bo jakis niedzielny kierowca jak was wielu zamula. Pieszy zanim wejdzie na pasy ma obowiazek rozejrzenia sie. Kierowca sprytny i tyle w temacie

 5. Aaron Fleischman

  No tak… A później jest płacz: „Panie Władzo! Da się mniej tych punktów?! Bo prawko stracę i będę miał po robocie!”.

 6. Może to zacznij czytać ze zrozumieniem bo jak dla mnie o pączkach to tam nic nie jest napisane.