690 680 960

Wiadomo już kim jest ofiara wypadku na ulicy Zana w Lublinie

Funkcjonariusze policji ustalili kim jest młoda kobieta, która zginęła potrącona przez samochód na ulicy Zana.

Dopiero wczoraj udało się ustalić personalia młodej kobiety, która została potrącona przez volkswagena golfa, po tym gdy podczas joggingu wbiegła na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Okazało się, że ofiarą wypadku jest 22-letnia studentka jednej z lubelskich uczelni. Kobieta pochodzi z Zamościa, tam też mieszkała na stałe. W Lublinie z racji nauki zamieszkiwała czasowo.

Policja nie ustaliła dokładnych okoliczności zdarzenia. Dlatego też poszukiwani są świadkowie tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Jeżeli ktoś był świadkiem samego potrącenia, bądź posiada wiedzę o jego przebiegu proszony jest o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 150. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. (081) 535-42-78, lub pod nr 997.

Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych w rejonie hipermarketu E. Leclerc na ulicy Zana. Jadący volkswagenem od strony ronda, lewym pasem w kierunku ul. Filaretów wjechał w przechodzącą przez przejście pieszą.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pewnym momencie na przejście, od strony wysepki wbiegła piesza. Kierowca próbował jeszcze ominąć kobietę. Manewr ten nie powiódł się i volkswagen z impetem uderzył w nią, odrzucając kobietę na kilka metrów. Auto zatrzymało się po kilkunastu metrach. Obrażenia były na tyle poważne, że kobieta zmarła na miejscu.

2014-01-10 11:32:45
(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

  1. Mi nie pasuje jedno… kobieta jak mówią wtargnela na jezdnię z lewej strony auta a slady uderzenia sa z jego prawej strony, znaczy to ze kobieta minęla juz cala szerorosc maski, czyli prawie schodzila z ulicy…Nie obwiniam kierowcy ale skoro cialo kobiety polecialo daleko a sam samochod zatrzymal sie nie blisko przejscia a jak podaje policja KILKANASCIE metrow dalej, to chyba kierowca zblizal sie do przejscia z predkoscia większą niz dozwolona w przepisach…..
    Najgorsze jednak, ze to juz czwarty wypadek z udzialem pieszych , przechodzacych przez przejsciie dla pieszych, w Lublinie od Nowego roku, i tylko jeden z kierowcow byl pijany… cos jest na rzeczy…

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas