690 680 960

We czterech odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości. Jeden z nich spożywał alkohol w trakcie jazdy

W miniony weekend na terenie powiatu włodawskiego i kraśnickiego policjanci ujawnili czterech kierujących w stanie nietrzeźwości. Wkrótce mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W minioną sobotę około godziny 21 włodawscy policjanci zatrzymali w Hańsku motorowerzystę. Powodem kontroli był brak tylnego oświetlenia pojazdu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 28-latek z gminy Hańsk miał w organizmie ponad 2 promile.

Z kolei ponad promil miał 28-letni kierowca opla corsy z gminy Sawin. Policjanci zatrzymali pojazd po w nocy z soboty na niedzielę, ponieważ miał niesprawne tylne oświetlenie.

W sobotę w Kraśniku kierujący volkswagenem 37-letni mężczyzna, najechał na tył stojącego na skrzyżowaniu subaru, w którym znajdował się 38-latek wraz z dwojgiem dzieci. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca volkswagena przed zdarzeniem spożywał alkohol w trakcie jazdy. Policyjny alkomat wskazał ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy nieodpowiedzialnemu mężczyźnie.

W niedzielne popołudnie w miejscowości Ostrów doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem 18-latek na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa 68-letniemu rowerzyście. 18-latek był trzeźwy, natomiast kierowca jednośladu wydmuchał ponad promil. Ze względu na obrażenia został zabrany do szpitala.

Wkrótce oceną wszystkich zdarzeń zajmie się sąd.

(fot. Policja Kraśnik)

5 komentarzy

 1. We czerech?
  Redaktorów, dla których język polski jest językiem ojczystym już nie ma?

 2. Ciężko zrozumieć ten bełkot..

 3. Jak była upojna noc, to temu z gminy Sawin, po takiej nocy światełko mogło się zepsuć. A do kompletu brakuje, żeby ten z subaru też coś spożywał.

 4. razem jechali naj.. a dodatkowo jeden z nich obalał flaszkę w czasie jazdy

 5. Można się bawić. Można

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas