690 680 960

Wciąż nie wiadomo, kiedy otwarcie wiaduktów na ul. Grygowej. Pojawiają się już teorie spiskowe (zdjęcia)

Wciąż nie ma nawet wstępnej daty otwarcia dla ruchu ul. Grygowej w Lublinie. Od dwóch miesiecy trwają bowiem urzędnicze procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nowych wiaduktów. Kierowcy snują już teorie spiskowe m.in. o tym, że obiekty grożą zawaleniem i dlatego nie został dopuszczony po nich ruch.

40 komentarzy

 1. To po jaka cholerę pala się lampy na nie odebranym obiekcie drogowym??Może mi to ktoś wyjaśnić..??
  Np.pan Kieliszek..

 2. Czy szanowna redakcja na może jakieś info o tym kiedy zostaną oddane dwa pozostałe wiadukty, czyli ten na Krochmalnej i ten na Wrotkowskiej? One też już są skończone i stoją od ponad miesiąca zamknięte.

 3. Spartaczyli budowe i tyle. Teraz postawią zakaz do 3,5t i tak już zostanie z czasem ludzie zapomna a sprawa sie rozmyje. ZDiM weżmie premie.

 4. Kręcą jak zwykle, wstyd wstyd wstyd, a przedłużenie wrotkowskiej? A diamentowa? Korki na maxa a ci glupoty gadają!!!!!!!! Do roboty !!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Ta inwestycja to tak wielki bubel w organizacji ruchu że wstyd to oddać do użytku.

 6. Spokojnie…na „tęczową paradę równości” Żuk na 200% tą trasę otworzy. Czego to się nie robi dla popaprańców, nawet stolicy mają już większe prawa i poważanie niż normalni ludzie. Zgroza…

 7. Grześ przez wieś,zwaną lublinem

  Bo to trzeba załatwić tak jak w Kabarecie Moralnego Niepokoju w skeczu Urzędnik i będzie załatwione.

 8. Ehh ci kierofcy.

  Nie czaje, w twoją d..e? Jak nie w twoją to w czym masz problem, a może zazdroscisz, że to nie twoja i dlatego tak narzekasz. Boli cię to, że dwóch typów jest razem? Ja tam się cieszę bo nie dość, że zostawiają nam więcej dziewczyn to jeszcze podbierają im kolesi.

  Swoją drogą czemu tak bardzo interesujesz się życiem innych? Nie masz swojego? Skoro coś cię nie dotyczy osobiście to po co w to się zagłębiać?

  Pójdź na ryby, na kebsa, do kina nie wiem zajmij się czymś pożytecznym to nie będzie Ci przeszkadzać, że dwóch typów się obściskuje.

  Mentalność Polaka – zawsze coś mu nie pasuje, zrobią drogi – źle bo wydali w Ch kasy, nie zrobią – narzeka, że nie ma po czym jeździć.

 9. Jak ci mentalność nie pasuje to droga do Europy wolna, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. To że się 2 typów obściskuje to może małe piwo ale oni chcą więcej. Adoptować dzieciaczki im się zachciewa i takie różne inne uprawnienia. Jako ojciec 2 synów usłyszałem od nich co nieco na temat coraz bardziej popularnych ( jawnych ) gejowskich podrywów, cieszę się że nie mam w rodzinie zboków. Nie każdy rodzic miał takie szczęście i takie przejście kogoś bliskiego mówiąc delikatnie ” na ciemną stronę ” ( nie ważne czy to homo, zmiana płci czy inne goowno ) to zawsze jest nieszczęście dla najbliższych. To tak jak z sektą, próbują, może się uda, są jednostki słabsze, samotne , bez mocnych więzi rodzinnych czy po prostu głupi. Cymbałami łatwiej sterować przy ich podatności na media 🙂

 10. Sprawa jest prosta jak budowa cepa dla kogoś z branży. Dostarczenie tych kilku świstków to zwykłe mydlenie oczu. Tyle czasu to trwa przygotowanie zamiennej decyzji o pozwoleniu na budowę, uzyskanie zamiennego pozwolenia i przedłożenia go odp. organowi kontrolnemu tu PINB celem prawidłowego zakończenia inwestycji. Wg. mnie to zwykły brak kompetencji po stronie urzędników miejskich, którzy na co dzień obsługują inwestycje, ale nagle ktoś się przyjrzał temu co jest w projekcie a co przedkładają do odbioru. Stąd tyle to trwa.

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]