Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ważna informacja dla kierowców. Przez ponad dobę będą utrudnienia w ruchu

Jutro rano rozpocznie się protest środowisk rolniczych w miejscowości Okopy w powiecie chełmskim, na drodze krajowej nr 12, na odcinku prowadzącym w kierunku granicy państwa. Wystąpią duże utrudnienia w ruchu przez ponad dobę.

Jutro o godzinie 10.30 w miejscowości Okopy w gminie Dorohusk w powiecie chełmskim ma rozpocząć się protest środowisk rolniczych. Zgromadzenie zostało zgłoszone przez organizatorów i planowane jest do 3 lutego 2023 roku do północy.

Protestujący w ciągnikach rolniczych zgromadzą się przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 12 (prowadzącej do przejścia granicznego w Dorohusku) z drogą wojewódzką numer 816 (Hrubieszów-Włodawa). Ruch pojazdów zostanie spowolniony. Kierujący muszą liczyć się z mogącymi wystąpić utrudnieniami.

Przez cały czas protestu policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób podróżujących, uczestników zgromadzenia, jak też okolicznych mieszkańców. Mundurowi apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w tym czasie oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. Wyruszając w drogę powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu.

(fot. Jakub Kursa\ilustracyjne)

23 komentarze

 1. Pół roku nudów bo w polu nie ma roboty to trzeba komuś dokuczyć.

 2. X jak ktoś traktuje auto jako przedmiot kultu to powinien leczyć głowę! Te traktory są na 20 letni kredyt, nie zazdrość bo nie ma czego. Całe życie na kredycie, tak wygląda rzeczywistość.

  • Chyba przygotuję duży i ciężki znak z napisem „SARKAZM!”. Możesz dostać nim następnym razem po łbie…

 3. Brawo Agrounia. Niech w końcu rząd zacznie myśleć o Polsce i Polakach, a nie tylko ukraina, ukraina itd.

 4. Wolty z butelki

  Ta władza ma rolnictwo gdzes jak zbraknie to sprowadza . Do nich nic nie dotrze To tak jak by płuc im w oczy to powiedza ze deszcz pada . Niewiem może po ukraińsku im mówić może by coś drgnelo

  • Możesz mówić po polsku, ale do nich, a nie tak jak teraz „koło nich”.
   Gdybym ja siedział w Warszawie na ministerialnym stołku i zobaczył, że rolnicy blokują drogę w Chełmie, a przeciwnicy szybkiej kolei blokują drogę w Krasnymstawie – to bym się tarzał ze śmiechu na takich D38ILI…

 5. Całe szczęście że tam nikogo nie na z PiS

Z kraju