690 680 960

W związku ze wzrostem liczby zakażeń Sanepid apeluje do mieszkańców regionu. Nie do każdego to jednak dociera (wideo)

Niemal codziennie służby sanitarne i medyczne apelują do mieszkańców regionu o odpowiedzialne zachowanie w obliczu pandemii koronawirusa. Nie do wszystkich jednak te apele docierają, co pokazuje nagranie przesłane do redakcji.

109 komentarzy

 1. Wystarczy wejść na stronę Urzędu miasta Janowa Lubelskiego i zobaczyć jak było zorganizowane spotkanie z ministrem garnkiem w sprawie ,,Polskiego Łagru”. Co drugi funkcjonariusz piss bez maseczki w zamkniętym pomieszczeniu !!

 2. Znowu tą durna baba z deptaka robi zdjęcia ????!!!! Terrorystka cholerna !!!!

 3. ,,Za to, co się dzieje wokół, odpowiada każdy z nas,, . Czy nie jest to cedowanie na nas odpowiedzialności min. za nadmiarowe zgony??
  A donosiciel zamiast patrzeć co dzieje się na deptaku mógł obejrzeć tvn czy tvp

 4. Czyli co politycy mogą balować bawić się pod jednym dachem i koronki nie ma nikt nie reaguje lecz gdy ludzie stoją w kolejce i już apel o ostrożnośc czyli coś tu nie gra albo ktoś tu dobrze kręci 😛 .

 5. To celowy artykuł, kolejny na lublin 112 dziennikarza od *** i *** który jest celowo wymierzony w restauratorów z deptaka ! Nie macie szans i zbieracie sobie mocno :)))

 6. Napisz dziennikarzyno o nielegalnych kontenerach czerwonych na szmaty *** !!!! To jest przekręt dopiero !!!! Idealny temat !!!

 7. Ostatnio ganiałem trochę po lubelskich urzędach i stwierdzam, że tam covida nie ma. Panie urzędniczki spacerują po korytarzach i przemykają pomiędzy pokojami bez maseczek. W windach, bez maseczek – ogólnie widzę dotyczy to wszystkich – od recepcji na dole począwszy, przez urzędników po pion techniczny, którego przedstawicieli też można było spotkać w akcji. Dozowniki z płynem puste. Ale jak wejdzie petent do pokoju bez maseczki, to burę zbierze, bo urzędnik przecież za szybą to może bez.

 8. Ludzie normalni chcą normalnie żyć ,trzeba skończyć z tym piprzeniem o wirusie

 9. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia; Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych covid 1,81% stanowiły osoby zaszczepione.

  • Jak podają ministerstwa zdrowia z krajów gdzie nie kopiuje się amerykańskiej propagandy – większość zgonów to osoby zaszczepione.

   • Poważnie? A w czapeczce z folii aluminiowej siedzisz pisząc te brednie? No chyba że w swojej „statystyce” bierzesz osoby zaszczepione na cokolwiek.
    I pamiętaj że lepiej być alkoholikiem niż pijącym wodę, bo alkoholików umiera jedynie 30% a pijących wodę 100%. Skąd takie jak Ty wypełzają?

    • Przecież większość krajów europejskich jest lepiej wyszczepiona niż Polska. Przykład UK. Ilość infekcji na poziomie 45 tys. dziennie. Wczoraj zmarło tam 157 osób

    • 2 lata cyrku a kowidianie dalej foliowe czapki na oczach.

    • Z rzeczywistości gdzie wprost służby amerykańskie ogłaszają że zaszczepieni nie są liczeni do statystyk. Od taka „zmiana definicji”, jak ze wszystkim. Trzeba tą folię założyć na oczy i ślepo kopiować propagandę z tv, wtedy może się w nią wierzy.

  • Dane za sierpień 2021 to 30% zakażonych, to zaszczepieni i prawie 20% zgonów covidowych to zaszczepieni.
   Ludzie obudźcie się.

 10. Błędne koło – ludzie nie wytrzymują psychicznie – korzystają z rozrywki. 1 na 1000 przypadków zachorowań zdarza się na świeżym powietrzu panikarze.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas