690 680 960

Cztery osoby poszkodowane w zderzeniu dwóch audi na drodze krajowej nr 19 (zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 19, na obwodnicy Lubartowa, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły cztery osoby.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17:30 na drodze krajowej nr 19, w ciągu obwodnicy Lubartowa. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, na skrzyżowaniu z ul. Kleeberga.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy stwierdzili, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Audi. Pojazdami podróżowało łącznie 5 osób, w tym 6-miesięczne niemowlę. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zablokowaniu ruchu na drodze krajowej.

Zespoły ratownictwa medycznego przetransportowały do szpitala łącznie 4 osoby. Dalsze działania zastępów straży polegały na ograniczeniu wycieku płynów eksploatacyjnych oraz oświetleniu miejsca zdarzenia. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. PSP Lubartów)

9 komentarzy

 1. P ieniądze i S tołki

  Ałdi jak psów

 2. No i znowu winny będzie kierujący aŁdi.

 3. projektant tej „obwodnicy” może być z siebie dumny

  • Raczej ustawodawca pozwalający dalej zdawać egzamin na prawo jazdy po pseudo lekarskim badaniu. Każdy powinien zdawać psychotesty i skończą się czasy kierujących nie potrafiących ocenić odległości i prędkości. Dodatkowo jadących zbyt dużym samochodem ze zbyt małym silniczkiem, który nie pozwala szybko opuścić skrzyżowania. Bo będzie mało palił a w rzeczywistości pali dużo więcej niż ten sam samochód z odpowiednio większym silnikiem nie potrzebującym katowania, żeby płynnie się poruszać.

 4. Piękna kumulacja, dwie ałdice wycofane z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej.

 5. I na pewno nie segregują śmieci.

 6. ludziom mozgi zanikaja jak jada ta obwodnicatam sie stukaja co tydzien jak trasa na krasnik z lublina

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej