Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

W województwie lubelskim 80% gmin zakwalifikowało się do szczepień przeciw COVID-19. Konieczny jest dodatkowy nabór

Ponad 92% Polaków w całym kraju ma zapewniony dostęp do punktu szczepień przeciwko COVID-19 blisko swojego domu. Narodowy Fundusz Zdrowa szczegółowo sprawdził wszystkie wnioski złożone do Narodowego Programu Szczepień. W woj. lubelskim konieczny jest dodatkowy nabór.

26 komentarzy

 1. Niech się szczepi ten co chce jego wybór ja siebie i swojej rodziny zaszczepić nie dam …Już te szczepionki które są od lat nie jednemu zdrowie odebrały a nawet i życie ….Z czwórki moich dzieci troje ucierpiało po szczepionkach ..

 2. Dzięki Bogu mogę pracować zdalnie ale co to za praca przy nieprzespanej nocy!

 3. We the people...

  Naukfcy, pieski i marionetki globalistów spod gwiazdy Rotszylda i Rokefelera w ferworze wykonywania rozkazów. We, the people…
  Tymczasem, pamiętajcie – to te same rodziny stoją za IG Farben, WW II, dr Mengele, Goebells, rewolucjami, majdanami, LGBT, gender, BinLaden, fake-terrorem, 9/11, feministkami, marksizmem, komunizmem, netfixem, hollyjude, … Wszystkie największe korporacje swiata, media-propaganda, big-pharma i banksterka nalezą do nich! I ciągle im mało – teraz chcą pełnej kontrolii nad nami!
  I dlatego znowu grają ten sam scenariusz tylko v5.0 2020 – „szczepionka cię wyzwoli!”
  Ewidentnie wiadać, że tu nie chodzi o żadne leczenie – tu jedynie chodzi o wstrzyknięcie, identyfikacje i smycz wolności! Nie chcą leczyć ludzi amantadyna za 20zl lub podobnymi (a jest już tego trochę), ale chcą zgotować wszystkim piekło tzw „wyszczepionek”, braku pracy, braku możliwości leczenia innych chorób…. To wszystko prowadzi do jednego = globalny komunizm NWO.

  .

  • Amantadyna jest na Parkinsona,co prawda zaobserwowano u zażywających ten preparat że zaskarzenie covid-en przechodzą lekko lub bezobjawowo, lecz ten preparat ma dwie wady
   1 patent wygasł.
   2 jest tania.
   Więc nie opłaca się inwestować w badania kliniczne – bo nie widać w tym kasy.
   Co innego jak by ten preparat kosztował 10k na jednego pacjenta, wtedy jest budżet 😉