Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Wiśle zauważono dryfującą bezwładnie postać człowieka. Strażacy wyciągnęli zwłoki kobiety (foto)

Trwa ustalanie personaliów kobiety, której zwłoki dzisiaj po południu wyłowione zostały z Wisły. Sprawdzane są również dokładne przyczyny oraz okoliczności jej śmierci.

W piątek kilka minut przed godziną 13 przypadkowe osoby dostrzegły w wezbranych wodach Wisły dryfującą postać. Znajdujący się w wodzie człowiek nie ruszał się, był znoszony przez płynącą wodę. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Kraśniku do pomocy skierowano też druhów z jednostki OSP a także specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Do tego zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku zwodowali łódź i niebawem wyciągnęli osobę na brzeg. Okazało się, że na pomoc jest już za późno. Jak nam przekazano, denatką jest kobieta w wieku ok. 60 lat.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzają oględziny. Trwa też ustalanie personaliów kobiety, jak również dokładnych przyczyn oraz okoliczności jej śmierci.

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

  1. myślę że to COVID-60+

  2. Minimum 20 osób i kilka samochodów do jednego topielca?
    Nie mają nic ważniejszego do roboty?

  3. Czy miała choroby współistniejące ?

Z kraju