Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie prac uszkodzony został gazociąg. Duże utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Łęczna (foto)

Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 82 Lublin – Łęczna na wysokości osiedla Borek w Turce. Doszło tam do uszkodzenia gazociągu. Wyznaczono objazdy.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 10 w Turce. Na przebudowywanym rondzie u zbiegu drogi krajowej nr 82 Lublin – Łęczna z ul. Dębową i Świerkową uszkodzony został gazociąg.

Na miejscu interweniowała specjalistyczna grupa ratownictwa chemicznego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, pogotowie gazowe oraz policja. Jak nas poinformowano, gazociąg uszkodziła koparka. Zdarzenie miało miejsce w trakcie prac związanych z przebudową ronda.

Na miejscu cały czas pracują służby, droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do południa. Wyznaczono objazdy przez Pliszczyn i Sobianowice.

(fot. nadesłane – Natalia)

11 komentarzy

 1. A co z lokalnymin biznesami na Turce….
  Nic nie działa a i nie ma klientów…
  Masakra jakaś…

 2. Czy już droga jest przejezdna w kierunku Łęcznej???

 3. „Wyznaczono objazdy przez Pliszczyn i Sobianowice. ” A to ciekawe, bo jakoś żadnej informacji nie było, zawracałem dopiero na budowanym rondzie w Turce. Całkowity brak organizacji w ominięciu przeszkody spowodował niesamowity zamęt, a najgorzej było jak na wąskiej jezdni zawracały „tiry”. Nikt nie pomyślał by na krzyżówce w Turce na Sobianowice postawić jakiegokolwiek człowieka który by informował o niemożliwości dalszej jazdy. Nie popisały się służby policji i straży do których należy obowiązek wyznaczenia objazdów i pokierowania na właściwą drogę.

 4. A co będzie myśleć GDDKiA??? Człowieku jak dzwonie się zapytać o czas femontunto sie śmieje… Żenada a nie obsługa klienta. Mam nadzieję ze firmy z okolicy będą sie roszczyc o odszkodowania : za brak wjazdu na osiedle, brak mozliwosci. Sprzedaży towaru a i mieszkańcy tez sie powinny przyłączyć bo to żenada. A moze prokuratura powina. Sie tym remontem zaiteresowaccc???

 5. dlaczego nie wezwano nadzoru ruchu od krzyśa zspod Lublina

 6. Gdzie był kerownyk budowy? Nie mają planów instalacji?

 7. oddajcie pieniądze za brak gazu w caĺej Turce taki małe odszkodowanie ludzie mają małe dzieci są po pracy bark gazu oznacza brak posiłku w domu

 8. Wichrzyciel Pan Demia OSTRZEGA!!!

  NIE RÓB TESTÓW!!!
  POMÓŻ RZĄDOWI W WALCE Z FAŁSZYWĄ PANDEMIĄ!!!

Z kraju