Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie kontroli audi pasażerowie zachowywali się nerwowo. Jeden z nich miał przy sobie mefedron

Tomaszowscy policjanci, w trakcie kontroli drogowej pojazdu osobowego na jednej z ulic Tomaszowa Lubelskiego, znaleźli u 23-letniego pasażera blisko 80 gramów mefedronu. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w godzinach nocnych. Tomaszowscy policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy marki Audi.

– Podczas kontroli, kierujący oraz dwóch pasażerów zachowywali się nerwowo, co wzbudziło podejrzenie policjantów. Podczas przeszukania pojazdu i osób znajdujących się w nim, jeden z pasażerów próbował uciec z miejsca interwencji. Jak się okazało, powodem jego zachowania było posiadanie zabronionych prawem substancji. Podczas przeszukania mundurowi ujawnili u 23-letniego mieszkańca gminy Tyszowce prawie 80 gramów białej, skrystalizowanej substancji, która okazał się mefedronem – informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 23-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności.

4 komentarze

  1. Potężny Wędkarz z Bystrzycy

    Coś pięknego, co za leszcze :-))

  2. Marka przypadkowa.

  3. Niedopatrzenie, że oprócz koksu nie wzięli czegoś na nerwy. Jest waleriana, melisa…😁😁😁

  4. Teraz szybki szpagacik na komendzie i pora na CS’a

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport