W trakcie kłótni metalowym prętem uszkodził samochód. Agresywny mężczyzna trafił do aresztu

Policjanci z Rejowca i Chełma zatrzymali 60-latka, który awanturował się na jednej z posesji w gminie Chełm. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze na jednej z posesji w gminie Chełm. Na miejscu interweniowali mundurowi z Rejowca i Chełma.

Funkcjonariusze ustalili, że 60-letni mężczyzna wszczął awanturę w domu swojej córki. W trakcie kłótni 60-latek chwycił metalowy pręt i zniszczył nim samochód użytkowany przez zięcia powodując straty w wysokości 10000 zł. Mundurowi zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę.

Jak się okazało, 60-latek kierował w stosunku do zięcia i swojej córki groźby pobicia i zabójstwa. Jednak to nie wszystko, mężczyzna podejrzany jest również o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją żoną. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące 60-latek spędzi w tymczasowym areszcie.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

3 komentarze

 1. To nie było profesjonalne . Groźby , demolka , znęcanie nad kobietą . Świat zeszedł na psy . Ojciec czy mąż nie ma posłuchu. Jeszcze policję wezwali. Kiedyś w rękę się całowało , buty pomagało zdjąć , pary z gęby nie wolno było puścić . Takie było posłuszeństwo . To było nawet nie do pomyślenia by postawić się ojcu czy mężowi. U mnie dalej tak jest ale u ludzi to już całkowita degeneracja . Właśnie jak w tym przypadku . Trzeba od początku wszystkich ustawić bo jak się pofolguje to później rady sobie dać nie można .

 2. srogie piguły milordzie 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie