Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie imprezy rodzinnej wziął nóż i podciął żonie gardło. Groził, że ją zabije

Zarzuty uszkodzenia ciała, usiłowania zabójstwa swojej żony usłyszał 46-letni mężczyzna z powiatu krasnostawskiego. Odpowie on również za znęcanie się nad kobietą.

Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Czysta Dębina-Kolonia w gminie Gorzków w powiecie krasnostawskim. W jednym z domów odbywała się impreza rodzinna. W pewnym momencie służby ratunkowe zostały zaalarmowane o kobiecie, która ma ranę ciętą szyi.

W trakcie przeprowadzonych czynności policjanci ustalili, że 46-letni mężczyzna wziął do ręki nóż, po czym kilkukrotnie przykładał go do szyi swojej żony. W tym czasie groził również kobiecie, że pozbawi ją życia. Następnie zranił małżonkę w szyję.

Poszkodowana 37-latka została opatrzona, nie było jednak potrzeby jej hospitalizacji. Mężczyzna z kolei trafił na komendę w Krasnymstawie. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Zamościu. Śledczy przedstawili 46-latkowi zarzuty uszkodzenia ciała oraz usiłowania zabójstwa swojej żony. Odpowie on również za znęcanie się nad kobietą.

Do sądu skierowany został też wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Jak nam przekazano, został on uwzględniony i mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami. Grozi mu nawet dożywocie.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. to dobrze, że oprócz poderżnięcia gardła jeszcze jej groził. ostatnio jak facio wyrzucił dziewczynę z balkonu, to sąd uznał, że w sumie spoko i niegroźnie – nie chciał jej zabić, bo jej nie groził śmiercią.

 2. Znając dobrze to forum, przewiduję, że zaraz usłyszymy, że:
  -kobieta mogła bardziej uważać, a nie WŁAZIĆ pod nóż
  -nie miała na sobie kamizelki balistycznej
  -że forum współczuje oskarżonemu, bo to on jest ofiarą i teraz będą go po sądach ciągać

 3. Niezłe ziółko musiało z niej być że facet nie wytrzymał.

  • Cierpiał przez długie lata,aż w końcu nie wytrzymał znęcania psychicznego?

 4. Czy prasa zeszła już do poziomu mułu? Ktokolwiek kontroluje Wasze „artykuły”?
  Nie jestem humanistą, ale napisać :” w powiedzie ” gdzie powinno być napisane : w powiecie, to już gruba przesada.
  Niegdyś to było niedopuszczalne. Z taką różnica że dzisiaj można edytować, i po problemie. Ale gdyby wyszła wersja papierowa…

 5. Pieter Wcugowski

  Pamiętajcie, kobieta chce być królową gdy wychodzi za króla. król ma harem, to normalne, ale czy królowej wypada łajdaczyć się z paziem? Czy wtedy nadal będzie królową?

 6. Tu Krasnystaw, tu Prokuratura Rejonowa w Zamościu widzę pewne nieścisłości…

Z kraju

Sport