Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

W tej grze zarządzasz jednostkami ratunkowymi i odbierasz telefony od ludzi wymagających pomocy

Na Gwiazdkę dla trzech osób mamy prezenty od twórców gry 112 Operator. Co zrobić, aby je od nas otrzymać? Wskazówki znajdziecie w tekście!

112 Operator to strategia czasu rzeczywistego, w której zarządzasz jednostkami ratunkowymi i odbierasz telefony od ludzi znajdujących się w różnych okolicznościach i zazwyczaj wymagających szybkiej interwencji. Pamiętaj, by reagować odpowiednio do sytuacji, gdyż do czynienia będziesz miał zarówno z potrzebującymi, jak i zwykłymi żartownisiami.

Nie każdy przypadek będzie wymagał też ambulansu, czasem zwykła instrukcja może uratować komuś życie. Mierz się z zagrożeniami spowodowanymi przez człowieka, jak również tymi wynikającymi z pogody, sytuacji na drodze, czy pory roku. Pomóż miastu przetrwać kataklizmy i klęski żywiołowe. Ocal jak najwięcej istnień.

 

W tej grze zarządzasz jednostkami ratunkowymi i odbierasz telefony od ludzi wymagających pomocy

 

112 OPERATOR – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

Podniesiony stopień zagrożenia

Pomagaj w skali 25 razy większej niż w 911 Operator. Dbaj o porządek w pojedynczej dzielnicy, lub koordynuj pracę kilku operatorów w największych metropoliach świata. Korzystaj z wizualizacji 3D i wybieraj spośród ponad 100 000 obszarów, takich jak dzielnice czy gminy oraz dziesiątki tysięcy autentycznych miast z całego świata.

Do wszystkich jednostek: nadchodzi burza…

Zmierz się z dynamicznie zmieniającą się pogodą, generowaną za pomocą autentycznych, historycznych danych. Zobacz, jakie zgłoszenia otrzymujesz wraz z nadejściem dnia lub nocy, natężeniem ruchu drogowego, czy innej pory roku. Uważaj na skrajne warunki, które mogą doprowadzić do kataklizmów i klęsk żywiołowych. Gaś wielkie pożary, łap przestępców powiązanych z atakami terrorystycznymi czy uwikłanych w wojny gangów.

112, słucham?

Odbieraj telefony od ludzi postawionych w najróżniejszych sytuacjach, wymagających pomocy służb. Nigdy nie masz pewności, kto jest po drugiej stronie słuchawki – raz usłyszysz przerażającą historię morderstwa, innym razem udzielisz instrukcji masażu serca, a czasem będziesz musiał zignorować natrętnego prankstera. Działaj odpowiednio do sytuacji. Odbierz ponad 60 nowych połączeń, każde z podłożonym voice-overem.

Proszę pani, to moja praca…

W zupełnie nowym trybie Kariery wybierz jedno z europejskich miast i sprawdź, czy dasz radę przejść w nim wszystkie szczeble kariery operatora. Wykonuj polecenia swoich przełożonych i obserwuj jak Twoje akcje wpływają na ludzi, którym pomagasz. Jedna błędna decyzja może skończyć się mailową naganą, a czasem odcisnąć piętno na całym Twoim życiu i karierze. Zagraj kampanię w jednym z wybranych miast świata, lub graj według własnych zasad w trybie Gry Dowolnej.

Potrzebne wsparcie!

Najlepsi specjaliści będą słuchać Twoich rozkazów, a więc ostrożnie decyduj, czego potrzebujesz. W swoich rękach masz niezwykłe wyposażenie oraz zaawansowane technicznie pojazdy ratunkowe. Wyślij oddział SWAT, helikopter poszukiwawczy, czy sprzęt niezbędny do stłumienia zamieszek. Kupuj jednostki i zaopatrz je w psy, czy roboty do rozbrajania bomb. Przy lżejszych zadaniach możesz poruszać się także rowerem lub konno.

Dla naszych Czytelników mamy na Gwiazdkę trzy klucze do gry, które chętnie przekażemy. Co zrobić, aby je otrzymać? To proste, w komentarzu na naszej stronie należy napisać, dlaczego to właśnie Tobie mamy przekazać klucz do gry. Wśród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 3, a ich autorzy otrzymają od nas klucze do gier. Pamiętajcie, aby w formularzu komentarza (nie w komentarzu) zostawić do siebie prawidłowy adres mailowy. Na pozostawienie komentarza macie czas do soboty do godziny 22. W niedzielę poinformujemy, kto otrzymuje klucze do gier!

Strona na Steam

Kiedy gracz zaloguje się na platformę Steam (najpopularniejsza gra do kupowania gier cyfrowych na komputerach osobistych, konto tam ma praktycznie każdy aktywny gracz), to w lewym dolnym rogu jest przycisk „Add a game” lub bodajże w wersji polskiej po prostu „Dodaj grę”. Tam też wprowadzamy klucz i po chwili gra zostaje dodana do naszej biblioteki, dzięki czemu możemy ją od razu ściągnąć.

Klucze trafiają do:

*Operator

*Darekset

*Liliput

(fot. mat. nadesłane)