Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

W ślad za Orlenem i Circle K poszły kolejne stacje. Tańsze paliwo do końca wakacji

Kolejne trzy sieci stacji paliw ogłaszają wprowadzenie rabatów dla kierowców. Akcja ma obowiązywać od piątku do końca wakacji. Obowiązują jednak ograniczenia.

Po tym, jak sieci stacji paliw Orlen oraz Cirlce K ogłosiły wakacyjne obniżki cen, nietrudno było się domyśleć, iż w ślad za nimi pójdą kolejne firmy. Tak też się stało. Promocje na paliwa zapowiedziały właśnie BP, Amic i Moya. Na razie wiadomo już, że z tańszego tankowania będzie można skorzystać od piątku. Przy czym również obowiązywać będą ograniczenia.

Jeżeli chodzi o sieć BP, to obniżka wyniesie 30 groszy w przypadku benzyn oraz oleju napędowego oraz 10 groszy dla gazu LPG. Z promocji będą mogli skorzystać kierowcy zarejestrowani w programie Payback. W niższej cenie będzie można zatankować cztery razy każdego miesiąca kupując jednorazowo do 50 litrów paliwa.

Natomiast na stacjach Amic Energy będzie można zakupić paliwo z rabatem 35 groszy na litrze. Tak jak w innych sieciach, promocja jest skierowana do uczestników programu lojalnościowego Amic Club. Obniżka dotyczy maksymalnie 70 litrów w ramach jednorazowego tankowania.

Niebawem promocja ma ruszyć również na stacjach Moya. Na razie sieć nie zdradza jednak jej zakresu. Szczegóły mają być podane jeszcze w tym tygodniu.

Przypomnijmy, od 30 czerwca ruszy też akcja na stacjach Orlen. Każda osoba posiadająca kartę lub aplikację Vitay otrzyma rabat 30 groszy na litrze paliwa w ramach 4 tankowań po 50 litrów miesięcznie. Na dodatkowe 10 gr/l mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny.

W przypadki sieci Circle K promocja obowiązuje w weekendy. Rozpoczyna się w piątkowy wieczór i trwa do północy w niedzielę. Rabat 35 gr/l jest naliczany do maksymalnie 85 litrów w ramach jednej transakcji. Oczywiście z promocji mogą korzystać posiadacze programu lojalnościowego EXTRA.

(fot. archiwum)

34 komentarze

 1. Monopolista na hurtowym rynku paliw po ostatnich podwyżkach łaskawie daje rabat.
  Obajtek! Przestań ludzi w wała robić!
  Ciemny lub już tego nie kupuje…

 2. Najpierw podnieśli cenę a teraz wielkie promocje będą robić. Ale właśnie tak to jest ze wszystkimi promocjami

 3. Sami nic nie potrafią wymyślić tylko małpują po orlenie.

 4. Za tfusska paliwo 7zł wypłata 1500zł.

 5. Czyli można wrócić do cen sprzed wojny tylko rządzącym się nie chce i doją nas na każdym krok! Skandal! Gdzie NIK?! Gdzie prokuratura i policja?!

 6. Brawo Orlen brawo PiS brawo Obajtek.

 7. Wolska marzeń pomiotka kalsteina z Odessy. POlska w ruinie !!

 8. Kiedy wreszcie przygłupi elektorat wyborczy zrozumie, że to gra pod kampanię wyborczą ?

 9. Napiszcie droga redakcjo że owe obniżki cen nie dotyczą mieszkańców Łęcznej, bo jak sobie tak po okolicznych powiatach jeżdżę w ramach mojej pracy to w Łęcznej obecnie jest najdrożej przynajmmiej na jednej ze stacji znajdujacej się na wylocie w kierunku Milejowa różnica w cenie wynosi ponad 10 groszy na litrze LPG.

Dodaj komentarz