Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

W sklepach tłumy. Dziś placówki handlowe zamkną się wcześniej

Wiele osób ruszyło na ostatnie w tym roku zakupy, parkingi są zastawione autami a przed kasami stoją kolejki klientów. Warto pamiętać, że dziś sklepy zamykane będą wcześniej niż zwykle.

Sylwester to jeden z dni, w których w sklepach panuje bardzo duży ruch. Wiele osób stara się bowiem zrobić ostatnie zakupy na imprezę, do tego w Nowy Rok placówki handlowe są nieczynne. Standardowo niektórzy będą chcieli zaopatrzyć się w potrzebne produkty w ostatniej chwili. Należy jednak pamiętać, że sieci handlowe dziś pracują krócej.

Do godziny 18 mają być czynne sklepy Stokrotka, Aldi, Carrefour, Kaufland, Auchan oraz Netto. Godzinę dłużej, gdyż do 19, zakupy będzie można robić w Biedronkach oraz Lidlach. Jeżeli chodzi o Żabki, sieć przekazuje, że sklepy powinny być otwarte do godziny 23, jednak tutaj decyzje podejmują właściciele poszczególnych obiektów, dlatego też mogą być różne godziny otwarcia.

Podobna sytuacja dotyczy sklepów ABC, Lewiatan i innych, które działają pod wspólnym szyldem, jednak należą do różnych właścicieli. W przypadku galerii handlowych, czynne będą, w zależności od obiektu, do godz. 16-18. Z marketów najpóźniej zakupy uda się zrobić w sklepach Dino, które klientów będą obsługiwały aż do godziny 20:30.

(fot. Leszek Mikrut/zdjęcie ilustracyjne)

29 komentarzy

  1. Wrotków całe koszyki ,jak znajomy podjedzie awdi z hrubieszowa ,Zamościa albo Tomaszów trzeba się pokazać bmw awdi I krewetki whisky zamienią na bimber

  2. Biedni to są emeryci którzy nie pracowali . Chorzy są biedni. Reszta ma się super pracuje w Galerii w Lublinie i naprawdę ludzie mają sporo kasy

Z kraju

Sport