690 680 960

Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę w Teratynie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Bus wypadł z drogi i przewrócił się na bok.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 2:30 w Teratynie w gminie Uchanie w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że bus marki Volkswagen wypadł z drogi wojewódzkiej nr 844 i przewrócił się na bok. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Hrubieszowa i Teratyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej zastano samochód osobowy leżący na boku na drodze wojewódzkiej nr 844 w Teratynie. Osoby podróżujące samodzielnie opuściły pojazd przed przybyciem strażaków i były pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu zasilania w pojeździe oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi – relacjonuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.

Jak wstępnie ustalili policjanci, przypuszczalną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Działania służb trwały koło 4 godzin. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(foto. str. Rymowicz Kamil PSP Hrubieszów)

3 komentarze

  1. jest bezpieczniej

    Ahhh ci turyści. Sylwester odwołany.

  2. Ooo już nie wolno pisać że bracia?

  3. Turystyka wojenna ciąg dalszy

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.1887zł -0.18%
  • GBP 5.2109zł -0.04%
  • EUR 4.479zł -0.25%
  • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas