Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

W regionie zakończyły się już protesty środowisk rolniczych

Wczoraj z dwóch dróg w regionie zeszli rolnicy i tym samym zakończyły się protesty oraz utrudnienia w ruchu. Policjanci nie odnotowali żadnych incydentów, manifestacje przebiegały spokojnie.

Najpierw swój protest zakończyli rolnicy na drodze krajowej nr 17 w Hrebennem. Przed południem środowiska rolnicze zakończyły manifestację, która trwała 24 godziny. W tym czasie w rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 17 z drogą wojewódzką nr 867 ruch pojazdów ciężarowych jadących z Ukrainy został wstrzymany przez protestujących. Ruch pojazdów jadących w kierunku granicy odbywał się bez utrudnień.

Z kolei w piątek przed godziną 17.00 zakończył się trwający od czwartku protest rolników na skrzyżowaniu w miejscowości Okopy w gminie Dorohusk. W tym czasie występowały utrudnienia w ruchu na drodze krajowej prowadzącej do przejścia granicznego w Dorohusku. Pierwotnie zakładano, że rolnicy będą protestować do północny, jednak manifestacja zakończyła się w godzinach popołudniowych.

Przez cały czas protestu policjanci czuwali nad bezpieczeństwem osób w nim uczestniczących oraz kierujących pojazdami. Jednocześnie mundurowi dbali o zachowanie płynności przejazdu. Ten protest również przebiegał spokojnie, funkcjonariusze nie podejmowali interwencji wobec osób w nim uczestniczących. Ruch na drodze obecnie odbywa się bez utrudnień.

(fot. Policja Chełm)

40 komentarzy

 1. WON.
  Należy natychmiast POZAMYKAC to towarzystwo !
  Dziś chłop że wsi dba tylko o swój interes!
  A zboże u nas musi być tanie ! Bo to jest na chleb dla wszystkich. Zboże z Ukrainy musi być sprowadzane w jak największych ilościach. Aby chleb nie drożał!

 2. A moze ktos napisze po ile sa nawozy bo paliwo jest drogie maszyny tez

 3. Czerwony komunistyczny PSL strajki sobie urządza traktory pod milion złotych w domach po pare samochodów bida az piszczy normalnie

 4. PSL z czerwoną koniczynką sterowany przez plaforme i sld czeewoną zaraze zabierac te drogie traktory i do domu !

 5. ☆☆☆☆☆ ☆☆☆

  [***] ze wsi zawsze narzeka że tanio tanio ! Ja bym pozabierał te milony które dostają z UE. Wszelkiego rodzaju programy pomocowe etc.
  Wiocha ma dziś tak dobrze jak nigdy dotąd w historii!!!
  Te fundusze powinny być skierowane do miast ! Wiocha dość już się nachapala.

 6. Miasto i wszyscy inteligentni ludzie muszą się ZMOBILIZOWAĆ. Należy iść do wyborów. PIS musi być odsniety od władzy. Od niszczenia państwa i porządnych ludzi.
  Inaczej znowu motłoch i wies pójdzie do wyborów i będzie tosamo.

Wiadomości z info112