W pokoju miał białą substancję. Badanie wykazało, że to amfetamina

Podczas przeszukania posesji zajmowanej przez 30-latka policjanci natrafili na amfetaminę. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do tymczasowego aresztu.

Kryminalni z Terespola otrzymali informację, że jeden z mieszkańców gminy Terespol może posiadać narkotyki. W miniony wtorek mundurowi weszli na teren zamieszkiwanej przez 30-latka posesji.

W pokoju zajmowanym przez mężczyznę znajdowała się biała substancja. Po wstępnym badaniu okazało się, że była to amfetamina. Środki odurzające zapakowane były w woreczki. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 250 porcji dealerskich tego narkotyku. W trakcie prowadzonego przeszukania policjanci zabezpieczyli też puste woreczki oraz wagę.

Zatrzymany 30-latek złożył wyjaśnienia. Policjanci ustalili, że nie jest to jedyny czyn na koncie mężczyzny. Jest on podejrzany również o udzielanie narkotyków. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzny gotówkę.

W czwartek wobec 30-latka Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Terespol)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew