690 680 960

W pojeździe dostawczym miał blisko 100 kg marihuany. Zatrzymali go lubelscy policjanci (wideo, zdjęcia)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie, podczas akcji przeprowadzonej na terenie woj. śląskiego, zatrzymali 29-latka. Mężczyzna kierował pojazdem dostawczym, w którym znajdowało się blisko 100 kg marihuany.

24 komentarze

 1. Słuchajcie małe ćpunki jak któryś z was śmiecie dzieciakowi dragi sprzeda od…bie jak psa. Pilnujcie się bo tracę cierpliwość – szczególnie z wiosek spod Opola

 2. „Narkotyki przewożone były na paletach i ukryte między workami z karmą dla psów” no faktycznie… poupychane tak żeby chociaż nikt nie zobaczył….
  Po prostu stały 2 palety z różną zawartością NICZYM nie wskazując na próbę ukrycia czegokolwiek

 3. A teraz wyobraźcie sobie że w tym samochodzie nie było nic,a kierowcę tak potraktowali! I co, powiedzą przepraszamy?! Wtedy pozostawało by wyj….ać zęby takiemu przełożonemu i powiedzieć: UPS pomyliłem się. Nie można spokojnie, przecież by im nie uciekł,ale pała musi się wyżyć bo go dymali na osiedlu

 4. NieDlaAgresywnejPolicji

  Wspaniałe osiągniecie policji, zatrzymać kogoś kogo ewidentne wystawili. Bo podlatywać do busa już z bronią i kamerą, to na przypadkowe odkrycie nie zalatuje. W ogóle narkotyki to wręcz za mocne określenie na marihuanę, gdzie w innych krajach jest dozwolona czy tez na receptę. A co do policji, to dopiero protesty trwają w Ameryce, gdzie policja kolanem udusiła mężczyznę, tutaj tez ten oporu nie stawia, ręce sam od razu dał ale kolano na karku to podstawa.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas