W pojeździe dostawczym miał blisko 100 kg marihuany. Zatrzymali go lubelscy policjanci (wideo, zdjęcia)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie, podczas akcji przeprowadzonej na terenie woj. śląskiego, zatrzymali 29-latka. Mężczyzna kierował pojazdem dostawczym, w którym znajdowało się blisko 100 kg marihuany.

W miniony poniedziałek w rejonie byłego przejścia granicznego Gorzyczki na Śląsku lubelscy policjanci przeprowadzili akcję zatrzymania mieszkańca Katowic kierującego dostawczym mercedesem. Kryminalni z Lublina ustalili, że mężczyzna przewoził w pojeździe znaczne ilości środków odurzających.

Jak się okazało w trakcie zatrzymania, w mercedesie znajdowały się worki wypełnione suszem konopi indyjskich. Narkotyki przewożone były na paletach i ukryte między workami z karmą dla psów.

 

 

Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 100 kg marihuany, o wartości prawie 4 mln zł, a także telefony komórkowe, karty SIM, pistolet gazowy oraz blisko 5 tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Lublina. W środę w Prokuraturze Okręgowej w Lublinie usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wobec 29-latka zastosowany został tymczasowy areszt.

 

(fot. wideo KWP Lublin)

Zobacz również

24 komentarze

 1. Słuchajcie małe ćpunki jak któryś z was śmiecie dzieciakowi dragi sprzeda od…bie jak psa. Pilnujcie się bo tracę cierpliwość – szczególnie z wiosek spod Opola

 2. „Narkotyki przewożone były na paletach i ukryte między workami z karmą dla psów” no faktycznie… poupychane tak żeby chociaż nikt nie zobaczył….
  Po prostu stały 2 palety z różną zawartością NICZYM nie wskazując na próbę ukrycia czegokolwiek

 3. A teraz wyobraźcie sobie że w tym samochodzie nie było nic,a kierowcę tak potraktowali! I co, powiedzą przepraszamy?! Wtedy pozostawało by wyj….ać zęby takiemu przełożonemu i powiedzieć: UPS pomyliłem się. Nie można spokojnie, przecież by im nie uciekł,ale pała musi się wyżyć bo go dymali na osiedlu

 4. NieDlaAgresywnejPolicji

  Wspaniałe osiągniecie policji, zatrzymać kogoś kogo ewidentne wystawili. Bo podlatywać do busa już z bronią i kamerą, to na przypadkowe odkrycie nie zalatuje. W ogóle narkotyki to wręcz za mocne określenie na marihuanę, gdzie w innych krajach jest dozwolona czy tez na receptę. A co do policji, to dopiero protesty trwają w Ameryce, gdzie policja kolanem udusiła mężczyznę, tutaj tez ten oporu nie stawia, ręce sam od razu dał ale kolano na karku to podstawa.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7416zł -0.75%
  • GBP 5.0897zł -0.21%
  • EUR 4.5342zł -0.29%
  • CHF 4.213zł -0.38%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL