Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

W pięciu rzucili się na jednego bijąc i kopiąc. Wszystko dlatego, że zwrócił im uwagę (zdjęcia)

Mieszkaniec Włodawy zwrócił uwagę stojącej na ulicy grupie mężczyzn, aby nie rzucali petardami. Ci zareagowali agresją i dotkliwie go pobili.

Pięciu pijanych mężczyzn w wieku od 23 do 41-lat pobiło przechodnia, kiedy ten zwrócił im uwagę, by nie rzucali petardami. Wszyscy zostali zatrzymani. Wobec dwóch z nich sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące, a pozostali zostali objęci dozorem policyjnym. Cała piątka usłyszała zarzuty pobicia za co grozi im do 3 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w piątek po godzinie 17 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pobiciu mężczyzny na jednej z włodawskich ulic. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Poszkodowany posiadał obrażenia ciała w tym głowy, po opatrzeniu został przetransportowany do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili, iż mieszkaniec Włodawy został pobity przez pięciu mężczyzn za to, iż zwrócił im uwagę, aby nie rzucali petardami. Ci zareagowali agresją i rzucili się na niego.

Agresorzy zostali zatrzymani. Mają oni od 23 do 41 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi i trafili do policyjnej celi. Przedstawiono im zarzuty pobicia. Decyzją sądu wobec dwóch z nich zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Pozostali trzej zostali objęci policyjnym dozorem. Mają też zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym, jak też nie mogą się do niego zbliżać.

Czterem z zatrzymanych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O połowę większy wyrok może usłyszeć piąty z nich. Wszystko dlatego, że 27-latek dopuścił się pobicia w warunkach recydywy.

W pięciu rzucili się na jednego bijąc i kopiąc. Wszystko dlatego, że zwrócił im uwagę (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

 

W pięciu rzucili się na jednego bijąc i kopiąc. Wszystko dlatego, że zwrócił im uwagę (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

12 komentarzy

 1. Ot, bohatery podwórkowe,psia ich mamusia była.

 2. No i dobrze cwaniakom i bokserom. Do pierdla tam im mózgi przeorają.

 3. Ukraińskie metody

 4. Golec (czyt. bolec)

  Wschodnia włodawska patologia na najwyższym poziomie. Królowie z podwórka, bez jakiejkolwiek kultury. Do celi tych patoli.

 5. za jądra i na drzewo jak to mowil paździocha kochana

 6. Janusz z passata TDI

  Bydło i patologia z Włodawy

  • Golec (czyt. bolec)

   A stamtąd w szczególności. Nie mają co robić patusy, to zajmują się czymś takim właśnie. Powinni siedzieć z wikingiem razem w jednej celi.

 7. pirotechnik amator ci ja hu ha!

  Każdemu patolowi po odpalonej petardzie w gacie wsadzić i POczekać na efekt.

 8. Viva recydywa.

 9. Co za porażka. Żeby we dwóch do jednego wyskakiwać to wstyd, a w pięciu? Żałosne

 10. Pewnie goście zza wschodniej granicy z krainyu.

Dodaj komentarz

Z kraju