Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

W piątek warto omijać Frampol. Przyjadą posłowie z Jarosławem Kaczyńskim na czele, drogi zostaną zamknięte

W piątek w godzinach popołudniowych zamknięty zostanie dla ruchu odcinek drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj. To w związku z centralnymi obchodami rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Kilka tysięcy osób, w tym szereg przedstawicieli rządu a także wojska, weźmie udział w piątkowych obchodach rocznicy wybuchu II wojny światowej. Centralne uroczystości odbędą się w naszym regionie, a dokładnie we Frampolu. W związku z tym w centrum Frampola już obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania. Z kolei jutro całkowicie dla ruchu zamknięta zostanie droga wojewódzka nr 835 Lublin – Biłgoraj.

Nieprzejezdny będzie odcinek od ronda z drogą krajową nr 74 Zosin – Janów Lubelski do skrzyżowania z ul. Przemysłową. Funkcjonariusze policji oraz żandarmerii wojskowej będą kierować na objazdy. W kierunku Biłgoraja wyznaczono go drogą krajową nr 74 następnie ulicami: Zamojską, Targową i Przemysłową. W stronę Lublina ul. Przemysłową, Orzechową i Zamojską. Utrudnienia w ruchu potrwają w godz. od 15:00 do 20:00.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli już m.in. Marszałek Sejmu RP Elżbieta Witek, Wiceprezes Rady Ministrów Jarosław Kaczyński, Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak, Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin, Dowództwo Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, Wojsk Obrony Terytorialnej, 19 Lubelskiej Brygady Zmechanizowanej, posłowie i senatorowie oraz władze Województwa Lubelskiego.

100 komentarzy

  1. Dziadek ze Slamsowa

    PiS tyle nie da co Tusk obieca. A potem chodu do Brukseli na jakąś ciepłą posadkę, albo do Peru po nowe czapeczki (dla siebie, żony i córki).

Dodaj komentarz