W obudowie głośnika uprawiał konopie

W poniedziałek międzyrzeccy kryminalni zatrzymali 30-latka, który uprawiał konopie indyjskie w…głośniku. Mężczyzna posiadał również marihuanę.

Wczoraj policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego weszli na jedną z posesji na terenie miasta. Mundurowi posiadali informację, że mieszkający tam mężczyzna może mieć marihuanę.

W jednym z pokoi funkcjonariusze ujawnili susz marihuany. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 160 porcji dealerskich tego narkotyku. Co więcej, mężczyzna uprawiał również dwie rośliny, które okazały się konopiami indyjskimi. Ukryte były w obudowie głośnika. Miejsce hodowli posiadało lampę oraz wentylator.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia, natomiast narkotyki i konopie zostały zabezpieczone. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Uprawa jak i posiadanie konopi zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii zagrożona jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

22 komentarze

 1. Taka żarówka LED nie daje ciepła

  • Taka żarówka nie daje ciepła racja ale w porównaniu do zarnikowej jej barwa światła jest odpowiednia do upraw roślin zielonych. Do hodowli zielska trzeba 21 stopni. Wiem bo sam hoduje… A teraz czekam jak mi się do domu z drzwiami wbija nasi bohaterowie

   • Mam nadzieję, że jesteś za proxy bo inaczej prosisz się o smutnych panów o piątej nad ranem

 2. Brawo!!! Kolejny „kryminalista” siedzi…. wzięli byście się za robotę a nie ścigacie ludzi którzy lubią sobie zajarac. 160 działek dilerskich? Pewnie miał Z 10g bandyta 😁

 3. Śmiech na sali . Na to idą pieniądze podatników A dzieci z głodu umierają wstyd i hańba w XXI Wieku. Brawo dzielni policjanci . Dobra robota .

 4. Żadna dzielna Policja , konfitury coraz więcej.

 5. A ja mam w domu bazylię w doniczce, a na działce czosnek i paprykę. I kogo to obchodzi kto co tam sobie sadzi!

 6. Te osły jako porcję liczą 0,25 g

 7. To już jest szczyt wszystkiego. Po prostu może mężczyzna którego zatrzymali hodowla na własny użytek by np zredukować bóle lub coś innego.

 8. Jakim w ogóle prawem policja weszła na posesje. Czy mieli nakaz? Jeśli tak to na jakiej podstawie wydany? Jak to się ma do artykułu 47 konstytucji, zapewniającego każdemu prawo do ochrony prywatności i decydowania o swoim życiu osobistym? Państwo bezprawia. Artykuł 62.1, na podstawie którego ścigani się użytkownicy marihuany jest niezgodny z konstytucją i powinien zostać zniesiony. Każdy policjant dokonujący interwencji za posiadanie środków NA WŁASNY UŻYTEK, łamie podstawowe prawa człowieka i obywatela.

 9. Szkoda nawet policjantów którzy muszą egzekwować takie chore prawo… Większym sukcesem dla społeczeństwa jest zatrzymanie pijaka pod sklepem.

 10. Jak w tym kraju policja ma być szanowana kiedy jest wrogiem zwykłych obywateli, którzy tym tylko grzeszą ze lubią sobie zapalić mery

 11. POLICJANCI KTÓRZY WE WROCŁAWIU TORTUROWALI I ZABILI CZŁOWIEKA DOSTALI PO 2 I 2,5 ROKU WIĘZIENIA.
  ZA MARIHUANE GROZI 3 LATA!!! HANBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. oczywiscie nie mogli udac ze tego nie widza , kwestia wychowania i swiadomosci

 13. Skończcie z tą żałosną szopką łapania niewinnych ludzi.

 14. A skąd w ogóle wiedzieli że nu tego gościa jest zioło?

 15. Brawo dzielni policjanci, od razu czuję się o wiele bezpieczniej bez tego okrutnego degenerata z krzaczkiem na polskich ulicach. Chałwa wam.

 16. wbrew pozorom zabudowanie growboxa w kolumnie jest bardzo dobrym pomysłem.
  każdy głośnik o gabarytach większych niż 25×25 u podstawy i wysokości ponad 80cm si e nadaje – zmieści i automatyke i zapas wody na tydzień

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online