690 680 960

W Lublinie powstaje kolejna stacja paliw. Wcześniej w tym miejscu tankowano gaz LPG (zdjęcia)

Dobiegają końca prace związane z budową kolejnej na terenie Lublina stacji paliw. Zlokalizowana jest ona na wyjeździe z miasta w kierunku Łęcznej.

Przy ul. Turystycznej w Lublinie powstaje kolejna na terenie miasta stacja paliw. Jest ona zlokalizowana w rejonie skrzyżowania z ul. Zawieprzycką, w miejscu, gdzie przez laty istniała punkt tankowania gazu LPG. Inwestor, którym jest spółka z Niska, realizuje podobną stację również przy ul. Zemborzyckiej.

Starania o zdobycie odpowiednich pozwoleń firma rozpoczęła w maju ub. roku. Dokładnie po 12 miesiącach projekt budowlany został zatwierdzony, a urzędnicy wydali pozwolenie na przebudowę i rozbudowę stacji paliw gazowych, na stację paliw płynnych wraz z infrastrukturą. Od razu przystąpiono do prac, które w pierwszej kolejności obejmowały rozbiórkę istniejących budynków.

Obiekt ma nosić logo sieci CircleK. Będzie to już szósta stacja w barwach tego koncernu na terenie Lublina. Kierowcy mają mieć do dyspozycji cztery dystrybutory z paliwem oraz całodobowy sklep. Obecnie budowa dobiega już końca, trwają prace wykończeniowe, jednak na razie nie ma jeszcze ustalonej daty uruchomienia obiektu.

(fot. lublin112)

8 komentarzy

 1. Kolejny punkt łupienia obywatela z kasy

  • przesiądź się na rower, to nikt nie będzie ciebie łupił, a jeszcze taniej będzie „na piechotę”

  • Kolejny Statoil. Nie można było czegoś tańszego. Statoil czy jakieś K jest drogie a w niczym lepsze.

 2. szkoda, że nie jakas normalna stacja, np. Avia z dobrym paliwem prosto z Orlenu i z jednym z najtańszych paliw w mieście, a nie jakiśburżujski Statoil z tym samym paliwem podstawowym, tyle, że drożsyzm o 15gr/L. Juz lepiej zatankować w Leclercu niż na tej nowej stacji, narobione jest stacji, ale nie wiadomo dla kogo z takimi cenami, chyba tylko dla przedstawicieli płacących firmową kartą…

  • kierownik paleciaka

   Jak Cię nie stać to nie tankuj. Po Lublinie jeździ sporo samochodów tankowanych poprzez kartę routex. I akuratnie to dobry ruch, bo za wiele tych stacji nie ma. Żeby było taniej zawsze możesz kupić „oszczędności” albo paliwo od mrówki w Hrubieszowie. Nie darmo mają rejestracje LHR – ludzie handlujący ropą 😉

  • Orlen i dobre paliwo 🙂 Tankujesz olej napędowy z 7% fryturą i nazywasz to dobrym paliwem. Byle co zjesz i byle co piszesz.

 3. Może ktoś wie gdzie się przeniósł przybytek który do tej pory tam funkcjonował???

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas