Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

W lesie znaleziono zwłoki mężczyzny. To zaginiony mieszkaniec Lubartowa

Zakończyły się trwające od kilku dni poszukiwania mieszkańca Lubartowa. Mężczyzna wybrał się na rowerową przejażdżkę, z której nie powrócił.

W sobotę w Lasach Kozłowieckich przypadkowa osoba natknęła się na zwłoki mężczyzny. Od razu powiadomiona została policja. Oględziny wykazały, że jest to zaginiony 38-letni mieszkaniec Lubartowa.

Mężczyzna w minioną niedzielę wyjechał z domu rowerem i od tamtej pory ślad po nim zaginął. Zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza nie przyniosła rezultatu. W poszukiwaniach brało udział kilkadziesiąt osób i pies tropiący. Przeszukiwane były okoliczne tereny.

Jak nas poinformowano, wszystko wskazuje na to, że mężczyzna targnął się na swoje życie. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności w tej sprawie.

(fot. policja/zdjęcie ilustracyjne)

16 komentarzy

 1. Ostatnio same złe wieści z Lubartowa i okolic…

 2. Co tam sie dzieje kolo tego lubartowa, nie ma miesiaca zeby nie bylo podobnych informacji

  • Tak jest raz na kilka lat. Był okres ze w ciągu 12 miesięcy znaleźli 7 wisielców… W tym dwóch moich znajomych 🙁

   • Znam temat. Słyszałem, że coś w Skrobowie i okolicach… jezdziłem wtedy do jednej panny z okolic LLB.

 3. Ale tych wisielcow to chyba w belzycach bylo

 4. Generalnie wiemy o tylu samobójstwach, ile opiszą w gazetach albo z bliskiego otoczenia. Tragedii jest jednak o wiele wiele więcej, tylko nikt o tym nie pisze, raz ze względu na rodzinę, dwa ze względu na np. prowadzone czynności. Jak student z mojej uczelni w lublinie powiesił się przy ulicy Glębokiej, to nie było ani słowa w mediach.

  • Też fakt. Aczkolwiek w małych miejscowościach wszyscy wszystko wiedzą. Lubartów to wbrew pozorom trochę większa wioska-wszyscy się znają.

   • ja mieszkam w Lubartowie od 30 lat i znam maksymalnie z 500 osób więc to trochę za mało żeby powiedzieć że znam połowę a co dopiero całe miasto….

  • ale wiemy o każdym (nawet nie udanej próbie samobójczej) samobójstwie z wykorzystaniem broni palnej – bo taki jest przykaz władz i państwa policyjnego, aby przekazać obywatelom znad Wisły, że bp to totalne zło i każda sprawa z jej udziałem jest obwieszczana w PL jak wybór nowego Papieża – który de facto mieszka za 5 metrowym murem, strzeżony przez hordę uzbrojonych po zęby ochroniarzy – a zwykły człowiek to już bronić się nie może…

 5. Aga z tej dużej wsi

  Nie przesadzajmy ze lubartów to duża wieś, zapraszam tego pana do Lubartowa to się zdziwi. ?

  • Niestety, ale to jest większa wies. Jedna główna droga przez całe „miasto” prowadzi. Nic nadzwyczajnego , wszyscy się znają,

 6. Proszę Wyłączyć możliwość komentowania posta.

 7. No i się odnalazł i o co tyle szumu 😉

Wiadomości z info112