Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

W kolejnym lubelskim liceum uczniowie przechodzą na zdalne nauczanie

W kolejnej lubelskiej szkole odnotowano zakażenie koronawirusem. Tym razem chodzi o III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej.

Jak nam przekazano, jeden z uczniów liceum otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Dyrektor placówki oświatowej w porozumieniu z Sanepidem od najbliższego poniedziałku do 28 września zawiesił zajęcia w trybie stacjonarnym uczniów w klasie 3b.

– Informuję, że uczniowie klasy 3b zostali objęci kwarantanną od 21 do 28 września (włącznie). W związku z tym nauczanie w tej klasie realizowane będzie w trybie zdalnym – przekazał we wczorajszym komunikacie Grzegorz Lech dyrektor III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej.

Z kolei grupa uczniów z klasy 3d tego liceum również została objęta kwarantanną. Jak nam przekazano, liceum jest w trakcie organizowania wsparcia merytorycznego dla tych uczniów.

(fot. Google Street View)

26 komentarzy

 1. Czyli ten śmiercionośny wirus atakuje tylko w szkołach i kopalniach. Podczas wakacji dzieci nie infekowal jak chodziły do biedry bo to oaza bezwirusowa. Dopiero w szkole. Plandemia

 2. Pan i Władca Świata

  To było do przewidzenia i nie trzeba było tutaj wróżki. Wszystkie uczelnie są na zdalnym nauczaniu. Dołączą zaraz wszystkie szkoły to było pewne. W październiku pół Lublina będzie chorych na covid….. to kwestia czasu. Lepiej teraz działać zanim całe miasto stanie……..

  • Mylisz jak większość. Nie będzie chorych lecz będzie nosicielami diagnozowanymi testami które nie są wiarygodne żeby podtrzymywać tą psychozę. Jakoś trzeba potwierdzać tą ściemę. Jak nie ma chorych to niech przynajmniej będą zarażeni.

 3. Czyli mamy zamknąć szkolnictwo, szpitale i gospodarkę ( kopalnie ) a mają zostać sklepy i tłumy bezrobotnych którzy dla własnego dobra nie mogą się leczyć i uczyć. Wspaniała wizja. Kiedy ludzie zobaczą wreszcie ze to ściema.

  • Nie zobaczą gdyż to co mówi się w telewizji to prawda objawiona. Czasy są takie że mało kto używa mózgu wszystko zastąpiła technologia procedury i propaganda. Stwierdzenie choroba bezobjawowa…już zasługuje na nagrodę głupoty stulecia…a jednak dobrze się sprzedało i działa.

 4. Mój sąsiad , ma 43 lat , załapał covida . Bardzo ciężko to przechodzi , zabrali go do szpitala bo miał problemy z oddychaniem , cała rodzina a właściwie dom w kwarantannie ale jeszcze nie wszystkim zrobili testy. Najbardziej śmieszne jest że od miesięcy śmiał się że to ściema i żadnego koronawirusa na świecie nie ma . Lekarze określają jego stan jako poważny choć był dotąd naprawdę zdrowym człowiekiem,

  • A moja siostra mieszka od 25 lat we włoszech i nie zna nikogo chorego a zajmuje się starszymi osobami. Jak pytałem lekarza pulmonologa co się dzieje z płucami chorego na covid to nie potrafił mi powiedzieć. Ja jako lekarz chciał bym się dowiedzieć z czym mogę mieć do czynienia a on po 6 miesiącach epidemii nie był w stanie mi odpowiedzieć. Zrozumiałem że powtarza bez zastanowienia to co mu powiedziano i był to dla mnie dramat że nawet nie pomyślał o tym żeby zagłębić się w prawdę. Ludzie będą chorować i to w każdym wieku jeżeli nie dbają o siebie i mają obniżoną odporność.

  • NIEKŁAM! To dlaczego cię nie zaraził.

 5. Zabrać nauczycielom pensje.

  • Po tobie pierwszemu należy zabrać pensje za pisanie takich głupot…. Nie znasz realiów to zamknij jada.czkę i nie pisz durnot…

   • Jemu pensja nie zostanie zabrana. On praca się nie skalał w swoim życiu. Zawsze na utrzymaniu kogoś sądząc po poziomie wypocin

 6. Kto chce aby u nas było to samo co na Ukrainie czyli dzienny przyrost zachorowań 3000 ? Dlaczego ten Rząd niezl zamknie granicy z Ukrami i Białorusia ?!
  W niedługim czasie należy się spodziewać wybuchu w Lublinie jak w tej chwili w Tomaszowie lubelskim. A to właśnieTomaszów jest przy samej granicy z Ukrainą. Już w tej chwili Lublin powoli zalewają studenci z Ukrainy razem z Koronowirusem.

  • Prędzej wybuchnie bomba w Lublinie niż faktyczna epidemia. Ogarnij się człowieku. Skąd bierzesz wiedzę co się dzieje na Ukrainie i Białorusi ? Z telewizji ?

   • Sam się puknij w ten pusty łeb. Raz gadasz że epidemii niema innym razem inaczej.albo jesteś rzeczywiście świrem albo jest was kilku.

    • Jest kilku ale to nie istotne bo najważniejsze jest żeby ludzie sami zaczęli szukać informacji i wyrobili sobie własne zdanie wolne od wiedzy z telewizji. Według tego co było nazywane epidemią do 2009 roku to jej nie ma, a według tego jaka jest obecnie to jest. Według tego co uczyli kiedyś epidemia nie ma drugiej fali bo po pierwszej ludzie są uodpornieni, a teraz twierdzą że będzie druga fala i to jeszcze kilka miesięcy wcześniej. Ktoś chyba był jasnowidzem albo o tym wiedział. Nim napiszesz że ktoś ma pusty łeb to zastanów się czy nie jesteś głupszy od tego którego oceniasz.

 7. Odezwał się „lekarz” kosmetolog.

 8. a co z nauczycielami tych klas ?
  uczą dalej w innych klasach czy kwarantanna ?

  • Kwarantanna łącznie z rodzinami. Tydzień kwarantanny wracasz na dzień do pracy i kolejna jak masz pecha uczyć kogoś zarażonego

 9. A czego się spodziewać? 3 klasa jak rozumiem, osiemnastki pełną parą, szlajanie się grom wie gdzie i z kim. Brawo, powinno się karać kazdego ucznia za przyniesienie cholerstwa do szkoły i rodziców jeśli nie potrafią zapanować nad dzieckiem.

  • Podobno ktoś wrócił do szkoły z kwarantanny przed otrzymaniem wyniku testu? Celowo to się stało, aby uziemić klasę i nauczycieli oraz ich rodziny?

  • no w 3 klasie…to już nie dzieci…i jak sam napisałeś 18 pełną parą…najpierw był zamoj…po takiej 18 cała rodzina mojej koleżanki na 7 dni do kwarantanny…

Z kraju