690 680 960

W garażu prowadził uprawę konopi indyjskich (zdjęcia)

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w garażu prowadził uprawę konopi indyjskich. W czwartek mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Operacyjni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu lubartowskiego prowadzi w garażu uprawę konopi indyjskich. Mundurowi pojechali na miejsce sprawdzić własne ustalenia.

Jak się okazało na miejscu, znajdował się tam specjalistyczny namiot wyposażony w lampy oraz wentylatory. Wewnątrz namiotu funkcjonariusze zabezpieczyli 15 krzaków konopi w zaawansowanym stadium rozwoju. Dodatkowo zabezpieczony został susz marihuany.

Wstępne wyliczenia wskazują, że zabezpieczona uprawa mogłaby dostarczyć znacznych ilości narkotyków. Do sprawy tej uprawy został zatrzymany 38-latek, który w przeszłości był już karany za takie przestępstwa. W czwartek mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci będą wnioskować o wystąpienie do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Za prowadzenie uprawy mogącej dostarczyć znacznych ilości ziela konopi innych niż włókniste grozi akra do 8 lat więzienia.

W garażu prowadził uprawę konopi indyjskich (zdjęcia)

W garażu prowadził uprawę konopi indyjskich (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

10 komentarzy

 1. Konopi nie wolno, maku nie wolno. A gdybym sobie w ogródku posadził kilkanaście krzaków tytoniu?

 2. Powinni zalegalizować. Mafie sprzedają nielegalnie narkotyki, papierosy i alkohol…i są nie do złapania. A takiego jednego gościa ściagają…śmiech na sali

 3. Ciekaw jestem jak policja dowiedziała się o tym małym namiocie w garażu, macie jakieś pomysły ???

 4. jakies badyle i se ludzie głowe tym zawracaja xD

 5. Eustachy Rąb - Nięty

  A gdzieżby tam operacyjni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalili – najzwyczajniej w świecie ktoś „uczynny” podp…olił

 6. Na strychu – nie wolno, w piwnicy – nie wolno, w szafie – nie wolno, w lesie – nie wolno, w garażu – nie wolno. Nie pamiętam takiego ucisku miłośników roślin ozdobnych.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas