Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

W dwóch miejscach na drodze S19 doszło do zdarzeń drogowych. Są utrudnienia z przejazdem

W niedzielę po południu na drodze ekspresowej S19 doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Występują utrudnienia w ruchu w Dąbrowicy oraz w Polichnie Pierwszej.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Dąbrowicy w powiecie lubelskim, pomiędzy węzłem Lublin Sławinek a węzłem Lublin Szerokie. Na pasie w kierunku Rzeszowa pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne przy pasie awaryjnym.

Zablokowany jest jeden pas ruchu. Policja i pracownicy służby drogowej zabezpieczają zdarzenie na pasie awaryjnym, informacje wyświetlane są na znakach zmiennej treści przed miejscem zdarzenia. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Do drugiego zdarzenia doszło w Polichnie Pierwszej w powiecie kraśnickim, pomiędzy węzłem Modliborzyce a węzłem Szastarka, na pasie w stronę Lublina. Tam miało miejsce zderzenie dwóch aut osobowych na lewym pasie ruchu w kierunku Lublina. W rejonie kolizji zablokowany jest jeden pas ruchu.

Policjanci i służba drogowa zabezpieczają zdarzenie na lewym pasie ruchu, ruch kierowany jest na prawy pas, informacje wyświetlane są na znakach zmiennej treści. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Utrudnienia z przejazdem w obu lokalizacjach mogą potrwać do godziny 17.30.

Jeden komentarz

  1. Ja jechałem 90 a na lewym popierdzielali ponad 120

Dodaj komentarz

Z kraju