690 680 960

W biały dzień ktoś ukradł koła z zaparkowanego audi. Widziałeś złodzieja? (zdjęcia)

Policjanci z Lublina poszukują sprawcy lub sprawców kradzieży kół z zaparkowanego audi przy ul. Herberta. Koła zostały odkręcone od auta w biały dzień, być może ktoś z naszych Czytelników widział złodziei.

Do kradzieży doszło wczoraj pomiędzy godziną 7 a 14 przy ul. Herberta w Lublinie. Nieznany sprawca lub sprawcy odkręcili koła od zaparkowanego audi. Do kradzieży doszło w pobliżu pętli autobusowej.

Jak relacjonuje nasza Czytelniczka, samochód był zostawiany obok tej ulicy codziennie. Wartość utraconych kół została oszacowana na 3500 zł.

Apelujemy do świadków kradzieży o wszelkie informacje. Być może ktoś widział sprawców, którzy odkręcali koła lub zauważył pojazd, którym się poruszali. Wszelkie informacje należy przekazać policji.

(fot. nadesłane)

44 komentarze

  1. Naucz się parkować po prostu 😂

  2. Co się dziwić, że w Polsce tak kradną. Przykład idzie z góry, czyli z tego dużego okrąglaka na Wiejskiej.

  3. Nauczy się parkować w garażu.

  4. A może tylko ktoś pożyczył?

  5. Wracaj na wieś lamusie

  6. Sprzedam koła do audi, felgi aluminiowe s line 5 ramienne, 5×112 19″,opony letnie, stan bdb.

  7. Za niedługo w tym padołku biedy na wschodzie nawet świniom koryta zaczną kraść żeby mieć w czym dzieci kąpać. Za kradzież powinna być kara więzienia i połamanie rąk wtedy może 500+ nauczyły by się nie dotykać nieswojego. Współczuję i mam nadzieję, że uda się znaleźć patcha którego ręce swędziały. A na przyszłość proponuję założyć złodziejki jak ma się chociaż trochę droższe koła.

  8. Dawniej kradzieże kół, akumulatora czy radia to było na porządku dziennym. Ile razy zamki miałem pogięte albo szybę wybitą. Na policje nie było sensu chodzić, bo jeszcze pretensje mieli, że im głowę zawracasz. Po wejściu do UE autobusy masowo wywiozły większą cześć patoli no i na rynku pracy sytuacja się poprawiła. Problem ustał, bo przestało się opłacić kraść. Ale w Anglii skończyło się eldorado i u nas powraca rynek pracodawcy. Zarobki za minimum socjalne albo bezrobocie i znowu się zacznie. Oczywiście są osoby, które nigdy nie pójdą do pracy, ale większość problemów bierze się z biedy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!