Volvo uderzyło w drzewo na krajowej 63. Utrudnienia w ruchu na trasie Radzyń Podlaski – Łuków

Spore utrudnienia w ruchu występują na trasie Radzyń Podlaski – Łuków. W miejscowości Biała auto osobowe uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 19 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Biała, na trasie pomiędzy Łukowem a Radzyniem Podlaskim. Jak nam przekazano pojazd osobowy marki Volvo zjechał z drogi, po czym uderzył w drzewo, a następnie z powrotem wypadł na drogę.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Kierowca pojazdu z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Droga w rejonie wypadku jest zablokowana. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Policja wyznaczyła objazdy z Radzynia Podlaskiego do Łukowa dla samochodów osobowych przez Radzyń Podlaski, Brzostówiec, Wierzchowiny i Ulan dla samochodów ciężarowych przez Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski i Łuków. Z Łukowa do Radzynia Podlaskiego dla samochodów osobowych przez Ulan, Wierzchowiny, Brzostówiec i Radzyń Podlaski zaś dla pojazdów ciężarowych przez Łuków, Międzyrzec Podlaski i Radzyń Podlaski.

2017-11-07 20:10:30
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

4 komentarze

  1. Volvo niby takie bezpieczne, szkoda że drzewo o tym nie wiedziało

  2. lepsze jak Gnojowozy

  3. O pechu jakiego doświadczył „pan” kierowca niektórzy mówią: „To się nazywa mieć osr…ną koszulę” – jedyne drzewo w okolicy, a on sie musiał akurat z nim spotkać

  4. Jakie jedno??? Tam jest las po obu stronach drogi.i są znaki z ograniczeniem prędkości , ale nie przestrzegał skutki wiadome.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!