Volkswagen wpadł do rowu i uderzył w przepust. Życia kierowcy nie udało się uratować

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek na drogach naszego regionu. Tym razem na trasie Lublin – Zamość. Zginął kierowca volkswagena po tym, jak auto wpadło do rowu i uderzyło w betonowy przepust.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 4 rano w miejscowości Sitaniec koło Zamościa. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość samochód osobowy uderzył w przepust. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem z nieustalonych na razie przyczyn zjechał z drogi. Auto wpadło do rowu po czym uderzyło w betonowy przepust. Pojazdem podróżowała jedna osoba.

Życia kierowcy nie udało się uratować. 43-letni mieszkaniec gminy Rachanie zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

(fot. policja)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Nie pierwszy raz człowiek, który wpadł w taki przepust zginął. Rozumiem, że łatwiej jest wyciąć drzewa, które wiecznie były wszystkiemu winne, ale może czas się potrudzić i po prostu te wszystkie przepusty pozakrywać kratami. Nie każdy kto zjedzie z jezdni to kamikadze. Czasami ludzie tracą przytomność, czasami zasną, czy po prostu wpadną w poślizg pomimo przepisowej prędkości, bądź uciekają w bok przed zderzeniem.

 2. Złoty strzał.

 3. Czyżby to był ten sam przepust, w który kilka dni temu pewien nawalony koleś trafił Hondą?

 4. przepusty sa jeszcze bardziej grozne niz drzewa! drzewo mozna było bokiem a w przepust jestes rowem nakierowywany centralnie!

 5. Do Gość mądrością chyba nie grzeszysz… Weź rozbieg i strzel głową ZŁOTY STRZAŁ w ścianę bo i tak w nim rozumu nie masz… Czy ty wiesz???…nie ty nic nie wiesz z braku rozumu.. !!!!więc chcę cię uświadomić że te komentarze może czytać rodzina pogrążona w żałobie… Myśl i jeszcze mysl raz co piszesz… Ba Karma wraca i cisz się zyciem… bo kiedyś ty możesz mieć ten ZŁOTY STRZAŁ

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika