Volkswagen wjechał pod ciężarówkę. Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Kraśnik

Całkowicie zablokowana jest trasa łącząca Lublin z Kraśnikiem. Na wjeździe do Niedrzwicy Dużej zderzyły się dwa pojazdy.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 10 w Niedrzwicy Dużej. Na drodze krajowej nr 19, w rejonie wiaduktu, zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy msrki Scania i osobowy marki Volkswagen Golf.

Kierowca volkswagena wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wjechał wprost przed jadącą w kierunku Kraśnika ciężarówkę. Siła zderzenia była tak duża, że kierowca volkswagena został uwięziony we wraku pojazdu. Strażacy ewakuowali go na zewnątrz, jednak mężczyzna nie dawał oznak życia. 39-latek zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Trasa w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 13.

2018-03-15 10:54:40
(fot. lublin112.pl)

83 komentarze

 1. bimmer pało wymuszaj dalej moze skończysz jak on

 2. Cwaniara pod pseudo „teraz”…no hit wypowiedzi. Auto za 120 tysięcy…no szacun ? wakacje w niedługim czasie…też hit. A tak swoją drogą pustka echem brzmi w czaszce…przeznacz dziewczynko troszkę tej mamony, o której tak tu niemalże wrzeszczysz, na jakieś zajęcia psychoterapeutyczne bo chyba kompleksy Cię dobijają skoro tak głośno próbujesz dowieść jaka to fajna jesteś i jakie masz cudowne życie ? tylko jest jeden problem…za pieniądze kupisz i auto…i bilety na wczasy, ale rozumu, ogłady i odrobiny taktu i kultury już niekoniecznie. A to by Ci się najbardziej przydało. Myślenie naprawdę nie boli. Może spróbuj jeśli potrafisz…

  • Co Ciebie Tomaszu boli? Ze innym lepiej sie w zyciu poukladalo? Skonczylam dwa kierunki , mam firme i zarabiam. Do tego mam odwage wypowiadac sie tak jak mysle a nie grzesc w obludzie jak wiekszosc tutaj. Nie szanuje ludzi bo za co? Podaj przyklad …

   • Skoro jesteś taka wybitna,to dlaczego nie podasz swojego imienia i nazwiska ???tak żeby każdy wiedział kim jesteś…”cwana w necie piz…a w świecie „żal mi takich ludzi jak ty naprawdę…

    • A wiec jutro o godzinie 10 bedziemy wygladac na dk19 sportowego czarnego auta za 120tys…

   • Kupić sobie dyplom może każdy kto ma trochę grosza. Nie oznacza to, że jesteś inteligentna i bystra. A sadząc po wpisach to mądrością nie grzeszysz. Bo wiesz… ” duża wiedza czyni skromnym, mała zrozumiałym” i tyle w temacie.
    Poza tym moje życie maja sprawa i nie muszę krzykiem udowadniać jak mi dobrze.

 3. szczere kondolęcje dla rodziny…… kolega zmarłego… pokuj jego duszy

 4. Czy ciężarówka biorąca udział w wypadku należy do Pana F. ze Strzeszkowic? Pytam, bo wydaje mi, że skądś ją kojarzę.

  • Chyba tak.

  • I co w związku z tym jak bałwan z golfa pod nią wjechał bo był nie rozgarnięty na drodze i zapłacił za to najwyższą cenę.

   • bałwan to ty ile twoja matka musiała śniegu zjeść żeby takiego bałwana urodzić ?

    • bałwan bo nie zauważył ciężarówy wielkości sklepu albo chciał sprytnie zaoszczędzić 5 sekund pakując się przed nią — jak tego wsiowy matole nie rozumiesz to morda w wiadro pało .skończysz jak golfiarz wkrótce i nie bedzie durnych komentarzy!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS