Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w drzewo. Kierowca w stanie ciężkim

Dzisiaj po południu w miejscowości Komarno samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba została ciężko ranna.

Do wypadku doszło w środę o godzinie 14:20 w miejscowości Kolonia Komarno w gminie Konstantynów. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego z bialskiej komendy wynika, że kierujący volkswagenem mężczyzna, jadąc drogą wojewódzką nr 811 Konstantynów – Biała Podlaska, w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą, w wyniku czego auto zjechało na pobocze a następnie do przydrożnego rowu, gdzie uderzyło w drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że pojazd został całkowicie zniszczony. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Volkswagenem podróżowały dwie osoby, kierowca został przetransportowany do szpitala w Białej Podlaskiej, pasażer zaś opatrzony na miejscu.

Jak informują lekarze, kierujący pojazdem doznał licznych obrażeń ciała i jego stan jest określany jako ciężki. Funkcjonariusze ustalają teraz dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Przez ponad dwie godziny ruch w miejscu wypadku był znacznie utrudniony. Policja wahadłowo przepuszczała pojazdy.


Większy widok mapy

(fot. dzięki uprzejmości portalu Biała112 – DZIĘKUJEMY!)
2014-10-15 22:09:20

6 komentarzy

 1. To wszystko dzięki bogu.

 2. znawca muchomorów (za przeproszeniem: sromotnikowych)

  Taaa, Bóg Przenajświętszym, Palcem pstryknął w tego golfa jak nic.
  Może ciut za mocno, ale z bożą wolą trudno polemizować.

 3. Marysia - nie zawsze dziewica

  Jak tak wygląda volswagen jedynie po pstryknięciu bożym palcem, to zastanawiam jak by wyglądał gdyby Bozia zechciała kopnąć Przenajświętszą Nogą.

 4. Dobrze piszecie,niech nad używający umierają w cierpieniu.Tak im dopomóż bóg.

 5. A to nie jest Passat ??

 6. To był passat

Z kraju