Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen dachował podczas omijania. Kierowca w szpitalu

W czwartek rano na drodze krajowej nr 2 dachował samochód osobowy. Były utrudnienia dla kierowców.

-Tuż za Białą Podlaską w kierunku granicy dachował samochód osobowy – poinformował nas czytelnik. Jak się okazało w miejscowości Hola kierujący volkswagenem passatem mężczyzna, jadąc drogą krajową zauważył stojący na poboczu samochód ciężarowy. Podczas manewru omijania pojazdu, stracił panowanie nad kierownicą a następnie auto dachowało.

Jak nas poinformowano, służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu dokładnie o godzinie 9:13 i natychmiast na miejsce pojechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierujący volkswagenem 33-letni mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Białej Podlaskiej.

Przez ponad godzinę w miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu.

Z kolei wczoraj pod Krasnobrodem na Roztoczu do rowu wpadł również volkswagen, lecz tym razem dostawczy. Do wypadku doszło około godziny 8-mej w miejscowości Kaczórki. Kierujący autem 46-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, która to była śliska przez padający nad ranem śnieg, i stracił panowanie nad kierownicą w wyniku czego auto wpadło do rowu i się przewróciło.

W tym przypadku także interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Do szpitala trafił 39-letni pasażer, który doznał urazu kręgosłupa. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

(fot. lublin112 -zdjęcie ilustracyjne)
2014-01-16 17:01:22

4 komentarze

  1. Hmm pomijając tragedię…ale to zdjęcie to chyba pokazuje renówkę a nie passata.

  2. Wymijanie – według prawa o ruchu drogowym przejeżdżanie (przechodzenie) obok pojazdu lub uczestnika ruchu poruszającego się w przeciwnym kierunku.

Z kraju