Uwaga ślisko na ul. Jana Pawła II. Doszło do kolizji

Spore utrudnienia w ruchu występują na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Jezdnia jest zanieczyszczona substancją ropopochodną.

Około godziny 10 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Armii Krajowej doszło do kolizji. Zderzyły się dwa auta osobowe, skoda i mitsubishi. Zjeżdżająca z ronda skoda wpadł w poślizg, a w jej bok uderzyło mitsubishi. W drugim zdarzeniu na tym samym rondzie nissan wpadł w poślizg i uderzył kołem w krawężnik.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. Zablokowany został jeden pas ruchu w rejonie ronda. Jak ustaliliśmy, na odcinku kilkuset metrów, jezdnia jest zanieczyszczana substancją ropopochodną. Niebawem rozpocznie się jej neutralizacja.

Apelujmy o szczególną ostrożność.

20160921_101356

dfsdaa

2016-09-21 10:13:10
(fot. lublin112.pl, nadesłane Paulina)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. To prwnie z tego vivaro się lało co się zapalił ; )

 2. Ooo nie ma głupich komentarzy ze pewnie samochody zapie****y 200 na godzine tak jak w przypadku poslizgu grupy motocyklowej w centrum miesiac temu?? Az dziwne! No nie moge uwierzyc.. A jednak, slisko bylo coo?

  • Na tym rondzie szczególnie trzeba uważać, przekonałem się na własnej skórze 2 razy. Wcale nie potrzeba dużej prędkości. W obydwu moich przypadkach, jadąc od Armii Krajowej w Jana Pawła, tak jak ta skoda, obróciło mnie dookoła własnej osi, przy czym nie jechałem nie wiadomo ile. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
   O ile w pierwszym przypadku stwierdziłem, że może faktycznie to była moja wina, o tyle w drugim byłem „zaskoczony” bo nauczony poprzednim razem, nie miałem nawet 25 km/h. Może nawierzchnia jest tutaj specyficzna? Dodam, że jechałem dwoma różnymi samochodami w pełni sprawnymi technicznie i na dobrych oponach.

   • Napraw zawieszenie i kup dobre opony to może następnym razem nie będziesz taki zaskoczony.

    • Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz uważnie i ze zrozumieniem, w szczególności ostatnie zdanie. A potem swój komentarz. Jeśli nie zaczaisz o co mi chodzi, wróć do podstawówki i naucz się czytać ze zrozumieniem. A co do stanu zawieszenia, opon jak i całości tych dwóch samochodów, gwarantuję Ci, że ich stan techniczny był bardzo dobry.

   • Jest ono specyficzne, tzn jest nachylone i czuć to zdecydowanie przy trochę większej prędkości. Natomiast w zimie często są nacieki lodowe i wtedy jest dość niebezpiecznie.

   • Zgadzam się, jeszcze jak nie było bus pasa to wyrzuciło mnie na krawężnik, tyle dobrze że nikt nie pojechał za tym ****** co mi wymusił…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8359zł 1.04%
  • GBP 4.9195zł 0.89%
  • EUR 4.5055zł 0.57%
  • CHF 4.1902zł 0.82%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki