690 680 960

Utrudnienia w ruchu po groźnym wypadku na trasie Lublin – Kraśnik. Interweniuje śmigłowiec LPR (zdjęcia) AKTUALIZACJA

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 19 doszło do groźnego wypadku. Występują duże utrudnienia z przejazdem na trasie Lublin – Kraśnik, droga jest zablokowana.

W poniedziałek przed godziną 10 na drodze krajowej nr 19, na trasie Lublin – Kraśnik doszło do zderzenia czterech pojazdów – trzech osobowych – fiata, renaulta i hyundaia oraz ciężarowej scanii. Wypadek miał miejsce w rejonie wiaduktu w Niedrzwicy Dużej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga krajowa jest zablokowana. Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 12:30.

AKTUALIZACJA 12:20

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca fiata jadącego w kierunku Lublina postanowił skręcić w lewo. W jego tył uderzył pojazd ciężarowy marki Scania. Po chwili fiat znalazł się na przeciwległym pasie ruchu i zderzył się z renaultem jadącym w kierunku Kraśnika. Uderzony renault zderzył się jeszcze z hyundaiem oczekującym na wyjazd z bocznej drogi. W zdarzeniu brał udział jeszcze jeden pojazd ciężarowy, na naczepie którego, w wyniku nagłego hamowania, przemieścił się przewożony ładunek i częściowo wysypał na jezdnię. Policjanci cały czas pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku.

W wyniku tego wypadku w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala 34-latek kierujący fiatem. Do szpitala trafił także 48-latek kierujący samochodem marki Renault.

(fot. nadesłane, Policja Lublin)

22 komentarze

  1. Co z chlopakiem?

  2. Nic nie wiem ale mamy nadzieję że będzie dobrze

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas