Utrudnienia w ruchu na ul. Spadowej i Skrajnej

Od najbliższego poniedziałku w rejonie ul. Skrajnej i Spadowej wystąpią utrudnienia w ruchu. Będą tam prowadzone prace remontowe sieci sanitarnej.

Prace będą prowadzone w dniu 25 listopada od godz. 8.00 do godzin popołudniowych i w dniach 27 listopada od rana do godzin popołudniowych oraz w dniu 28 listopada.

Zmiany w funkcjonowaniu ulic sprowadzają się do:

– ulica Harcerska w rejonie wlotu do Spadowej: należy się liczyć z zawężeniem dostępnej szerokości ulicy, a w drugim etapie z koniecznością przejazdu przez progi skrywające węże technologiczne.
– ulica Spadowa: w pierwszym etapie trzeba się liczyć ze zmniejszeniem dostępnych miejsc postojowych (tu uwaga: przed pracami, w piątek 22 listopada zostanie wyłączony z parkowania fragment zatoki postojowej przy posesji nr 6, w sąsiedztwie studni instalacyjnej i manewrami ciężkiego sprzętu;
– ulica Spadowa i Żołnierska: w drugim etapie należy się liczyć z chwilowymi utrudnieniami związanymi z manewrami ciężkiego sprzętu (ciężarówek), z zawężeniem dostępnej szerokości ulicy, utrudnionym przejazdem w związku koniecznością przejazdu przez progi skrywające węże technologiczne.

Będzie też utrudniony dostęp do niektórych posesji prywatnych. Uwaga na utrudnienia dla pieszych i rowerzystów na wspomnianych ulicach, w postaci wygrodzonych zaporami lub oznakowanych pachołkami drogowymi, węży do pompowania wody lub nieczystości, które mogą się czasowo pojawić na chodnikach, ale takie na ścieżkach gruntowych, w sąsiedztwie których prowadzone będą roboty.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja