Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na ścieżce rowerowej i chodniku przy ul. Jana Pawła II

Ważna informacja dla rowerzystów i pieszych przemieszczających się w rejonie ul. Jana Pawła II. Przez ponad dwa tygodnie będą prowadzone prace naprawcze ścieżki rowerowej i chodnika w rejonie ul. Jana Pawła II.

W związku z rozpoczęciem robót naprawczych/gwarancyjnych ścieżki rowerowej oraz chodnika w rejonie ul. Jana Pawła II w dniu 13.06.2019 od strony południowej ścieżka rowerowa i chodnik będą czasowo zamknięte.

Ruch będzie odbywał się wydeptaną ścieżką w wąwozie lub po chodniku znajdującym się po północnej stronie ulicy. Prace będą prowadzone miejscowo i organizacja będzie zmieniana w zależności od potrzeb.

Wykonawca apeluje o bezpieczne poruszanie się w tych rejonach w okresie od 13.06.2019 do dnia 29.06.2019.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Moim zdaniem ważniejsza jest informacja, że kawałek dalej ścieżka i chodnik są kompletnie rozkopane, bo grzebią coś przy rurach.

  2. Po co rowerzystom informacja, że po drugiej stronie ulicy jest chodnik, skoro po tej samej stronie jest jednia. Nie po to człowiek wybiera taki inny środek transportu, żeby musiał prowadzić rower chodnikiem po drugiej stronie ulicy.

  3. Ładne zdjęcie z zachodzącym pomarańczowym, soczystym słońcem. ?

  4. Spóźniona wiadomość o tydzień! Rozkopane jest już od tygodnia!!!! A druga sprawa, chodnik …. Ale tam nie ma chodnika! Chodnik zaczyna się dopiero za przystankiem MPK!

  5. Jedni zrobili spartaczyli a teraz drudzy przyjdą i naprawiają po partaczach…Albo to ci sami co robili wcześniej..kto wie..