Uszkodził drzwi mercedesa, nagrała go kamera monitoringu. Policjanci poszukują tego mężczyzny (wideo)

Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, którego zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego. Jest on podejrzewany o umyślne uszkodzenie drzwi w zaparkowanym samochodzie marki Mercedes.

Łukowscy policjanci prowadzą postępowanie, w sprawie umyślnego uszkodzenia drzwi samochodu marki Mercedes, do którego doszło w rejonie ul. 11-Listopada w Łukowie.

Mundurowi przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że drzwi zaparkowanego samochodu zostały „zarysowane” przez nieznanego sprawcę. Funkcjonariusze stwierdzili, że na lewych przednich drzwiach pojazdu widoczna jest rysa na powłoce lakierniczej o długości kilkudziesięciu centymetrów.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Na zabezpieczonym przez policjantów filmie widoczny jest mężczyzna podchodzący do zaparkowanego mercedesa, który po chwili nieustalonym przedmiotem, umyślnie uszkodził drzwi auta.

Zobacz wideo

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje o zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. 25 797 62 10, 25 797 62 84, lub 25 797 62 61, ewentualnie z najbliższą jednostką Policji.

(fot. wideo Policja Łuków)

52 komentarze

 1. Stary, a pusty jak bęben Rolling Stonsów!

 2. współwina

 3. Okropny człowiek i okropni broniący go komentujący. Żenada. Sam pewnie nawet roweru nie ma i nie wiedział jak sobie z tym poradzić.

 4. Tak jest samochody won z chodników. Piesi won z jezdni. Każdego pieszego który nie przechodzi po przejściu dla pieszych należy zarysować.
  Dziki kraj

 5. straszne jest to, jak wiele osób broni wandala!!!!

  • Nie widzę nigdzie obrony wandala niszczącego auto.
   Jest wyłącznie krytyka buraka, który zaparkował w miejscu do tego nieprzeznaczonym. A artykuł milczy o tym, czy kierowca dostał mandat.

   • No ale przez taki zmasowany atak na tego ,,buraka” odwracamy uwagę od problemu i wandal jest jakby w tle. Zupełnie bez winy.

 6. Nie pochwalam dziadka – wandalizm tego typu nie jest sposobem na walkę z patologią nieprawidłowego parkowania, ale film jasno pokazuje, że kierowca nie jest w tym wypadku tylko poszkodowanym. Wyraźnie przyczynił się swoim postępkiem do działań odwetowych frustrata. Na przyszłość dziadku zaopatrz się w stosowne naklejki z męskim przyrodzeniem – uprzykrzą życie kierowcy, a nie podpadną pod paragraf 🙂

  • Pabloo(oryginał)

   Zwracanie uwagi to nie obrzucanie błotem, Ani jeden, ani drugi nie zasługuje na pochwałę. W konfrontacji finansowej, chyba lepiej na tym wyjdzie posiadacz(bo niekoniecznie właściciel) meśka..
   Za wykroczenie dostanie mandat, a za wandalizm i niszczenie mienia jest już wyrok. (poprawcie bo mogę się mylić)

 7. To na tej wsi też brakuje miejsc że porzucają te trupy gdzie popadnie? Może jeden z drugim pomyśli następnym razem zanim swoją puszkę porzuci byle gdzie tarasując przejście łamiąc przepisy i ogólne zasady…postaw chałupę na wsi będziesz pod samymi drzwiami parkował …jak dawniej zanim jeden z drugim się „miastowy stal….” Uszkodzenie auta nie jest dobra droga….lepiej jakoś inaczej wpłynąć na kierujących….

 8. Ale szczur!! , jak bym był świadkiem takiego zajścia od razu komisariat , tylko szczury i tchórze tak postępują .

  • Być może to jakiś były mundurowy, ZBOWiD itd. kiedyś coś znaczył a teraz złośliwy frustrat, gdy wychodzi z domu pewnie ktoś tam oddycha z ulgą.

 9. Dobrze zrobił. Bezczelnosc kierowców powiększa się, niech się boją trochę

 10. Dlaczego operator monitoringu nie interweniował w momencie jazdy samochodem po chodniku? Odpowiednio szybka reakcja i „pouczenie mandatem” kierującego zatrzymałoby dalszą eskalację.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie