Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Usiłowanie zabójstwa w Lublinie. Ostrym narzędziem ugodził mężczyznę (zdjęcia)

Mieszkaniec Lublina odpowie za usiłowanie zabójstwa 37-letniego mężczyzny. 41-latek został zatrzymany po tym, jak przy jednym z bloków na Bronowicach zaatakował znajomego nożem.

W miniony czwartek policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie bloku przy ul. Łabędziej doszło do ugodzenia nożem 37-letniego mężczyzny.

Na miejscu interweniowali policyjni wywiadowcy, zaś pokrzywdzony w stanie zagrażającym życiu został karetką przetransportowany do szpitala. Mężczyzna trafił na blok operacyjny.

Po kilkudziesięciu minutach, dzięki informacjom od świadków, udało się zatrzymać 41-letniego mieszkańca Lublina. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Wynik wskazał ponad 2 promile w jego organizmie.

41-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozić mu może kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

  1. Ludzie ogarnijcie się skoro tak zrobił to albo był chory albo miał powód a ten pokrzywdzony wcale nie lepszy i nie taki biedny!

  2. Ten co pokrzywdzony to też dobry gagatek

  3. Jarecki co ty za głupoty piszesz za jakim dzieciakiem się wstawił, chyba wyobraźnia cię poniosła, ten pokrzywdzony to też dobry kubuś.

  4. Jaki pseudonim artystyczny ma ten kozak?

  5. Połowa z Was pisze głupoty. Nie wstawił się za dzieckiem, pokrzywdzony też dobry Kubuś. Jak go nie znacie to mordy w kubeł, jeśli można.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo