Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Uprawiał konopie pośród kukurydzy. Spotkał się z prokuratorem (zdjęcia)

Ryccy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu ryckiego, który na polu kukurydzy uprawiał konopie inne niż włókniste. Dziś prokurator zastosował wobec zatrzymanego 46-latka dozór policji.

W miniony poniedziałek kryminalni z Ryk zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, na podstawie własnych ustaleń, ujawnili plantację konopi innych niż włókniste, na jednym z pól w Rykach.

Pomiędzy roślinami kukurydzy rosło osiem krzewów konopi. Niektóre z nich miały blisko dwa metry wysokości. Dzięki sprawnej pracy kryminalnych szybko doszło do ustalenia i zatrzymania mieszkańca powiatu ryckiego, do którego należały narkotyczne rośliny.

Funkcjonariusze zabezpieczyli konopie, a badanie przeprowadzone przez biegłego wykazało, że rośliny to konopie inne niż włókniste, których posiadanie jest zabronione.

– Zatrzymany 46-letni mieszkaniec powiatu ryckiego trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste, mogącej dostarczyć znacznej ilości środka odurzającego. Przyznał się do popełnienia czynu. Dziś decyzją prokuratora zastosowano wobec niego dozór policji. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 8 – informuje aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak z ryckiej Policji.

 

Uprawiał konopie pośród kukurydzy. Spotkał się z prokuratorem (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

 

Uprawiał konopie pośród kukurydzy. Spotkał się z prokuratorem (zdjęcia)

fot. Policja Ryki

19 komentarzy

 1. ALE KRYMINALISTA!!! K**** 8 lat za pare krzakow… Co za kraj!!!
  Ile kosztuje utrzymanie wieznia przez 8 lat? W normalnym swiecie skarb panstwa zarobilby na akcyzie z tych kwiatkow!

 2. To w tej kukurydzy się tam spotkali , a co tam robił prokurator ?

  • Pan Sołtys z Lublina

   Jak to co robił pan prokurator, zasadził się na biednego plantatora jak na jakiego niedźwiedzia !

 3. Dziadek z blokowiska na krzywej lasce

  A co innego mogą psy. Jaworka dalej nie złapano.

 4. A co z FOZZ ? … no tak konopie to już terroryzm…

 5. --------------------

  chory faszystowski homofobiczny kraj miłuje tylko psycho lewicowców
  czarni czerwoni, zieloni marksiści komuniści demokraci
  ich sługusy za kredytowane nigdy się nie przebudzą

  • kolejny depilacja co nie odróżnia faszyzmu od nazizmu, wróć do szkoły lebiegi.

 6. 8 lat to za mało.

 7. „Uprawiał konopie pośród kukurydzy. Spotkał się z prokuratorem” – ale miał pecha koleś, spotkał prokuratora pośród kukurydzy. Totalny niefart 🙂

 8. Za aborcję i narkotyki dożywotnia praca w kamieniołomach. A policjantka co przeklejała ceny niewinna bo oszukała kasę bezobsługową (zerro zerro prokuratura). Kuwa co za kraj! 8*

 9. Najgorsze w tym wszystkim jest to przez te cholerne narkotyki,to ludzie teraz i milicja na wsi zrobili coś takiegoż że wystarczy że spojrzą komuś w oczy i już mówią że narkoman i tak będą 15 lat traktować człowieka ,bo nikomu nie zależy na prawdzie a jedynie chodzi o ocenę drugiego przez spojrzenie w oczy

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport