Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uprawiał konopie indyjskie, w słoiku miał marihuanę. Na trzy miesiące trafił do aresztu

Zamojscy policjanci zatrzymali 32-latka, który prowadził uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna posiadał również susz konopi. Mieszkaniec gminy Zamość na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu.

Zamojscy policjanci ustalili, że 32-letni mieszkaniec gminy Zamość może uprawiać konopie indyjskie oraz posiadać marihuanę. Mundurowi weszli na teren jego posesji, gdzie potwierdzili swoje informacje.

Mężczyzna nie tylko posiadał środki odurzające, ale również uprawiał konopie inne niż włókniste. Policjanci zabezpieczyli susz konopi, który znajdował się w słoiku. Zlikwidowali także nielegalną uprawę. 32-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i uprawy konopi innych niż włókniste.

Sąd Rejonowy w Zamościu zastosował izolacyjnego środki zapobiegawcze i wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 32-latka na okres trzech miesięcy. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Podejrzanemu grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Zamość)

10 komentarzy

 1. Trzeba się znać co ? W słoiku to są liście a nie palenie !

 2. Straszne przestępstwo! Gorsze od zmarnowanych 70 mln PLN przez jacka siusiaka vel sasina i nieistniejących respiratorów zamówionych od handlarza bronią przez żula szumowskiego.

  TFU na ten guanokraj.

 3. Czy zawartość tego słoika na zdjęciu to ta słynna „znaczna ilość środków odurzających”? Chore państwo, przecież to liście i nawet gdyby człowiek zjadł to wszystko, to wątpliwe czy by się tym odurzył, więc nie wiem czy można to nazwać środkiem odurzającym i to jeszcze w dużych ilościach. Ale według apokalipsy św. Ziobro chłop spędzi w więzieniu 10 lat, A minister Szumowiński nachapał się milionów za maski i respiratory, zniknął z ekranów i nie ma problemu, teraz pewnie leży do góry kulfonem i dobrze się żyje… Bezprawie i Niesprawiedliwość Kaczystanu w pełnej krasie.

  • Chłoptasiu nie podawaj się za Palikota bo mu do pięt nie dorastasz.Najważniejsze że za vat jeszcze cię nie dorwali i spokojnie sobie żyjesz.Może odwołają Ziobre i kolejny koleś ogłosi amnestię?

   • Co ty mi tu z Vatem wyjeżdżasz chłopku? Uwolnić botanika z więzienia i brać się za prawdziwych przestępców w białych kołnierzykach z Wiejskiej, co kradną miliony i nikt ich nie rusza!

    • nie wolno, jak to mówi brukselka beatka te pieniądze nam się należały, podwyżki ostatnie co sobie elita pisogrodu chciała podnieść, bagatela 3,5mln miesięcznie w sumie dla pajaców. no ale co tam zwykły kowalki za listki będzie siedział, ***** ***. a ludziom którzy głosowali na te kanalie, na tych zdrajców polaków i kolesi, powinni umrzeć na tego ich koronoświrusa, życzę wam tego z całego serca głąby, sprzedać się za 500 zł. cienkopis ten od podpisywania i ułaskawiania pedofili też swojej armii 400 baranów z kancelarii, pensje do góy, a każdemu tną bo wirus. TFU na was ciemnogrodzie!!!

  • Kurczę oby nie. Taki słoik to max na tydzień palenia. Za tydzień palenia 10. ?
   Co za Polsza.

 4. Same liście na makumbę chyba….

 5. 3 miesiące aresztu ? To ile on miał tego suszu i roślin aby aż taki środek zapobiegawczy stosować ?

  Chyba że sie rzucał i po złości go wsadzili… bo jest taka opcja, ale nie musi być.