Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Upadający konar strącił z drzewa mężczyznę. Poszkodowany spadł na ziemię z ponad 8 metrów

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 67-latek, który spadł z ponad 8 metrów z drzewa. Mężczyzna wykonywał prace polegające na przycinaniu gałęzi.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 12.00 w miejscowości Wierzchowiska Drugie w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że podczas prac przy przycinaniu gałęzi topoli doszło do wypadku. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Jak ustalili policjanci 67-letni mieszkaniec gminy Krzczonów wykonywał prace polegające na przycięciu gałęzi topoli, które zostały połamane przez wiatr. Podczas pracy na wysokości ponad 8 metrów jedna z grubych gałęzi złamała się i spadając strąciła z drzewa mężczyznę, a dodatkowo upadając przygniotła go na ziemi – relacjonuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Zespół ratownictwa medycznego przetransportował rannego mężczyznę do szpitala. Teraz policjanci będą dokładnie wyjaśniać okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

14 komentarzy

 1. Franiu!!! przecież w/g twoich chorych teorii drzewo powinno mu ustąpić

 2. Ludzie w wieku 67 lat zamiast na emeryturze wypoczywać to chwytają się robót dla kaskaderów by móc przeżyć a te nasze nie powiem co nasz ZUS rozdają obcym.

 3. Idiota . Doświadczony a głupi. Zapewne z okolic Świdnika . Nigdy nie staje się na gałęziach topoli . Nawet grubych. . To jest przeklęte drzewo i nigdy nikt nie wie kiedy się złamje. Nawet całe drzewo morze runąć gdy nie ma burzy . Znam takie przypadki.

 4. A to chyba nie sezon na wycinkę drzew.

  • – Jak ustalili policjanci 67-letni mieszkaniec gminy Krzczonów wykonywał prace polegające na przycięciu gałęzi topoli, które zostały połamane przez wiatr.

 5. emeryci maja montować panele fotowoltaiczne jak wygra Tusk i Pawlak

  • Jak wygra rudy szwab to Polacy beda na drzewach siedziec aż skończą 80 lat

  • ********, lepiej montować panele niż przycinać gałęzie topoli, jak za pisu. Ogarnij się, bo też bedziesz łaził po drzrwach na starość.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112